Сакварелідзе вразив гучною заявою! Потужні слова – потрібно пробиватися!

Відмова США від проходження двох військових кораблів в Чорне море через протоку Босфор, які мали засвідчити підтримку України на тлі нарощування Росією своєї військової присутності на кордоні з Україною, є сигналом про домовленості, яка змусить Москву до розосередження військових сил.

Про це в програмі Роксани Руно “Все по бєспрєдєлу” на Апостроф ТВ розповів колишній заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе.

“Я не в курсі, чим Байден пригрозив і чим далі буде тиснути на Путіна, але зрозуміло в нинішній ситуації, що США і НАТО не планують брати участь у військовій загрозі. Але те, що їхні кораблі тимчасово відмовилися входити в Чорне море, дає надію на то, що є якась домовленість про розосередження військових сил Росії “, – заявив Сакварелідзе.

За його словами, очевидно, що між США і РФ досягнута певна домовленість, а введені США санкції проти РФ є складовою цього розкладу.

“Що стосується економічних санкцій, вони в будь-якому випадку будуть важкими для Росії. У Путіна вибори (вибори до Держдуми РФ -ред) і він буде розповідати росіянам, що всі ополчилися проти Росії і треба ще трохи протриматися”, – додав Сакварелідзе.

Раніше Сакварелідзе на своїй сторінці в Фейсбуці закликав українську владу активніше виступати на світовій арені і розповідати про агресію Кремля:

Очевидно, що ні економічно, ні психологічно ми не готові до повномасштабної війни, але я абсолютно не розумію, чому ми не працюємо, над тим, щоб всі основні українські спікери не вилазили з провідних американських телеканалів і ЗМІ.

Я поки не бачив жодного коментаря наших топ-політиків у зв’язку з прийдешньою війною на CNN Fox News MSNBC

Потрібно пробиватися і розповідати простим американцям про те, що у нас зараз відбувається і чим це загрожує всьому вільному світові!

Не хочу нікого образити, але те, що ми будемо розповідати один одному всередині «казанка» абсолютно не змінить ситуацію.
Потрібно активізуватися і формувати громадську думку в США і на Заході.

Всіх англомовних спікерів – на медіа-передову!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *