Прямо перед відльотом! Зеленський потужно зарядив – важливі слова! Момент настав – українці аплодують!

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не може нескінченно бути на порозі вступу в Європейський Союз і членства в Північноатлантичному альянсі.

Він підкреслив, що європейські партнери повинні нарешті перейти від розмов до рішень у цих питаннях. Про це гарант сказав в інтерв’ю газеті Le Figaro напередодні свого візиту до Франції.

“Ми не можемо нескінченно залишатися в передпокої ЄС і НАТО. Настав момент перейти на новий рівень відносин і запросити Україну вступити в ЄС і НАТО”, – зазначив Зеленський.

За його словами, якщо Євросоюз і президент Франції Емманюель Макрон вважають Україну “членами європейської родини”, то вони повинні діяти відповідним чином.

В інтерв’ю французькому виданню Зеленський висловив жаль через те, що у Макрона “кращі взаємини” з главою РФ Володимиром Путіним, ніж із ним.

“І це відбувається в той момент, коли Україна особливо потребує підтримки з боку Європи”, – сказав він.

Водночас, відповідаючи на запитання, чи “мертвий сьогодні “нормандський формат”, український лідер заявив, що цей “процес зупинився”, оскільки РФ все блокує.

“Головне питання зараз – чи хоче Росія припинити війну”, – підсумував Зеленський.

Нагадаємо: переговори президентів України та Франції пройдуть у Парижі.

Відомо, що на них до Зеленського і Макрона приєднається через відеозв’язок канцлерка Німеччини Ангела Меркель.

Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на дипломатичні джерела. Відзначається, що переговори будуть проходити в Парижі, а Меркель візьме участь по відеозв’язку. Це будуть повноцінні переговори у форматі N3.

“Ці переговори у форматі тріо показують, що розмови, де нібито Путін говоритиме про Україну без України, не відповідають дійсності. Мета Путіна – розколоти “нормандський формат”. Ці переговори у відеоформаті є свідченням підтримки України з боку Франції та Німеччини”, – заявило джерело видання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *