Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • Живу біля будинку, де мешкають тато з мамою 3eлeнcькoгo, я пoкaжу вciм як вони нaспрaвдi живуть…В це важко повірити але це правдаДеталі

Живу біля будинку, де мешкають тато з мамою 3eлeнcькoгo, я пoкaжу вciм як вони нaспрaвдi живуть…В це важко повірити але це правдаДеталі

Viktor
23 Жовтня, 2024 Коментарі Вимкнено до Живу біля будинку, де мешкають тато з мамою 3eлeнcькoгo, я пoкaжу вciм як вони нaспрaвдi живуть…В це важко повірити але це правдаДеталі

Жuву недaлекo вiд будинку, де живуть бaтьки Президентa Зеленськoгo. Мaмa як хoдилa в стaренькoму пaльтo, тaк i прoдoвжує хoдити. Нiчoгo не змiнилoся. Нiби це не їхнiй син керує величезнoю крaїнoю.

Країною, повною дерьмецових і лицемірних людців, яким подобається, щоб був хаос і безлад, але ж красти краще. Або які просто ніж оскаженілим патріотизмом, більше нічим відзначитися не можуть. Ну, а дуже хочеться!

Адже це так круто, бігати по місту з виданими прапорами і кричати, шоб аж в горлі дерло! Робити щось нічого і не треба! Просто кричи, витріщивши очі і прапорам теліпай! Здорово! Патріот! Гордість. Щось в цьому житті та й значиш.

Деякі псевдопатріти на цій ідеї влізли у владу навіть. А чо? Прибуткова справа, адже! Головне, поквапитися правильно! Справжніх патріотів жаль .. Їх мало. І їм головне не «генерал», а що робиться для країни .. Ще є відсоток підтримують-ну тому що якщо вони відступляться, то їх картина світу зламається. Вийде, що все, у що вірив-бутафорія. Ще й низького качества.Я теж патріот своєї країни, але з прапорами НЕ Гасан. І я теж верю..Но я вірю в людей своєї країни, в її багатство ресурсів, в її призначення. В її армію і добровольців .. В виробників і тих, хто робить її краще.

Так ось, за майже два роки Президенства його батьки не стали потопати в розкоші і не переїхав в якусь Кончу -Заспу..Все також .. скромненько, навіть іноді перебіжками, щоб люди не узнавалі.Я жодного разу не розчарувалася за цей час в Президенті. Я ні за одне його дія не бачу причини його хулити або сором’язливо відводити очі. Те, що у Верховній Раді-знову виродки і тварі. Це ми, люди, виновати. І що комуналка підвищується, І що пенсії не ростуть. І що зарплати вчителям та медикам не поднімаются.Потому що деякі ФОПи не хочуть платити податки, а хочуть красти і мати на це офіційний дозвіл.

Тому що Петрушкіной поддельнікі і тварі, які керували країною 25 років-хочуть знову реванш і знову нас наебивать, і при цьому вбивати і знищувати. Тому що ми не фільтруємо інформацію і злочинно віримо телеку і олігархічно проплаченим сайтам. Навіщо я це написала. А тому що блядскіе порохотроллі на зарплати дуже активні в соцмережі і бігають, як перед смертю в кожен паблік і паскудять так, що нормальні люди бояться висловити повагу свого Президента!

А адже це нормально-поважати і підтримувати Президента своєї країни! Нормально! це значить, у людини здорова психіка. Якщо Президент помилився, його можна прокрітіковать.

А чи не тролі і обливати брудом його симпатиків. Але підтримувати гаранта Конституції це нормально для всіх країн!

Автор

Навігація записів

УВAГA! Зeлeнcькuй: “Вu вci вжe чyлu, щo cтaлocь в Кypcькiй oблacтi… Я зiзнaюcь…”
Звiльнено кeрівництво Цeнтральної МCЕК та кeрівників прoфільного департаменту МОЗ, – Шмигaль 

Related Articles

“Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Viktor
29 Квітня, 202629 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до “Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Viktor
18 Квітня, 202618 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Viktor
1 Квітня, 20261 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Цікаве за сьогодні

  • – Я не прошу тебе любити мене, – сказав він. – І не збираюся купувати твою згоду. Можу допомогти із лікарнею, відвезти, зустріти. Можу взагалі зникнути, якщо тобі так легше. Але малюка шкода. І тебе також. – Мене не треба шкодувати! – Тоді не буду. Але чай запропоную. Олена несподівано засміялася. Вперше за кілька тижнів.
  • — Зачекай, — я перегородив їй шлях до машини. — Ти розумієш, що ти зараз робиш? Ти просто кидаєш дітей і тікаєш. Ми з мамою не наймалися на безкоштовних нянь без попередження. У нас теж були плани на ці дні
  • Олена влаштувалася доглядальницею в своєї сусідки, бабусі Віри. Вона зайшла, як завжди вранці до Віри, приготувати сніданок, і прибрати в квартирі. – Оленко, підійди, – гукнула бабуся Віра. Олена витерла руки і зайшла в кімнату. – Мене скоро не стане, – раптом почала старенька. – І я маю тобі дещо передати. Віра встала з ліжка і підійшла до старої шафи,  відсунула одяг і вказала на ще одні дверцята в задній стінці. – Ось, дивись, – сказала Віра. Олена підійшла, заглянула всередину і ахнула
  • Оце так сюрприз, а ми до тебе в гості, зустрічай, дорогенька! Саме з цієї фрази, що пролунала біля моєї хвіртки, і почалася вся ця історія, яка повністю змінила наші стосунки з родичами. Я якраз стояла біля теплиці, милувалася першими маленькими огірочками та підв’язувала помідори. Робота на землі — це мій особистий простір, мій спосіб відпочити від міської метушні. І тут під’їжджає машина. Велика, запилена міська автівка. З неї галасливо висипає компанія. Моя двоюрідна сестра Світлана, її чоловік Сергій — чоловік поважний, у вільних шортах і футболці, та двоє їхніх підлітків, Мар’яна й Тарасик. Приїхали, звісно ж, без жодного попередження. Просто вирішили, що субота — ідеальний день для візиту в село
  • Не можу повірити, що ти це зробив! – Андрій дивився на батька з подивом і невдоволенням, що погано приховується. – Це ж треба додуматися!
  • Як вона взяла величезний кредит на своє ім’я, щоб зробити в цій самій «його» квартирі ремонт — бо бетонні стіни були, а от проводки, труб і штукатурки не було. Так, формально стіни належали йому. А ось все інше… — Моїх речей тут немає? — прошепотіла вона в порожнечу ідеальної вітальні. — Ну що ж. Давай перевіримо, коханий.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes