Зеленський приголомшений – чого він ще досі там?! Саакашвілі вперше влетів зробив гучну заяву!

Дешева, злодійкувата комашка і нікчемність. Ганьба, що в Україні такий “ніхто” може називатися «міністром фінансів», розпочав свій допис у телеграм, Михайло Саакашвілі, далі в оригіналі:

Хто такий Саакашвілі, знає весь світ. Хто такий Марченко, знають тільки такі контрабандисти як Романенко, Макаренко та інші. З ним добре знайомі всі кришувальники тіньових схем, скрутчики, директора конвертаційних центрів і всі, хто займається обкраданням українського бюджету. У нас просто різні кола знайомств, які перетинаються тільки там, де я стежу, щоб не розікрали український бюджет, а цей тип зі своїми подільниками його активно розкрадають.

Марченко, схоже, вважає, що я ще недостатньо багато чого досяг у житті, щоб коментувати результати роботи цілого міністра фінансів: але не вважаю за потрібне опускатися до його рівня, доводячи, що я чогось, на відміну від нього, вартний. Це безглуздо!

Однак хочу повідомити міністра, що для оцінки результатів його роботи, так само як і роботи будь-якого іншого держслужбовця України, не потрібно ставати Президентом або отримувати докторську ступінь. Досить бути громадянином країни, який найняв вас на роботу, пан Марченко, і який, між іншим, ще й платить вам зарплату.

Так ось, міністр. Як громадянин України, можу сказати вам, що свою роботу ви робите вкрай паскудно. Рівно те ж саме вам скажуть ще 40 мільйонів українців, тому що за час перебування на своїй посаді ви не зробили для поліпшення їх добробуту рівним рахунком ні-чо-го. Навпаки, ви систематично гальмуєте реформи, стали захисником старих схем, повернули в державну систему пропащих корупціонерів і стали головним кришувальником контрабандних потоків. Ви стали вкрай низькопробним міністром, повністю проваливши надії суспільства і Президента на реформи. Тому я, як перш за все громадянин України, буду невпинно це повторювати, поки вас не звільнять, чого ви, безсумнівно, і заслуговуєте.

Для мене абсолютно зрозумілі висловлювання цього міністра, який є всього лише балакучою головою цілої групи «політичної еліти». Тієї самої, яка несамовито розкрадає все, що бачить, вже 30 років поспіль і смертельно боїться будь-яких змін. Звичайно, для них Саакашвілі – це «шулер з великої дороги, приїжджий гастарбайтерів» (с). Для них я – непримиренний ворог, інакше і бути не може. З цим все зрозуміло.

Типова риторика злодійкуватих українських чиновників. Відразу починають говорити про гастарбайтерів, які не повинні їх вчити. Як на мене, це – найлютіші вороги України.

Я не розумію, чому його терпить Президент Зеленський. Наявність такого суб’єкта повністю компрометує Президента України і Адміністрацію Президента. Я вже говорив це Президенту Зеленському та буду повторювати це знову.

P.S.

… Україна втрачає час. Цього часу стає все менше і рано чи пізно він закінчиться. Якщо ми не навчимося позбавлятися від неефективності і шкідництва, зберігаючи на поточний рік на посаді такої якості міністрів, боюся, майбутнє української державності під великим питанням, резюмував Саакашвілі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *