Вітренко не чекав – заміна готова! Тепер все зміниться – вже погодився!

За неофіційними даними, віцепрезидент «Енергоатому» вже погодився очолити Міненерго

Міністром енергетики після звільнення Юрія Вітренка може стати віцепрезидент «Енергоатому» Герман Галущенко, повідомляє LB.ua з посиланням на джерела в уряді і Верховній Раді.

Один зі співрозмовників видання заявив, що «ця кандидатура обговорюється». За неофіційними даними, Галущенко вже погодився очолити Міненерго – його кандидатуру запропонував тимчасовий в.о. «Енергоатому» Петро Котін.

Як повідомляє ЗМІ, у фракції «Слуга народу» кандидатуру Галущенка ще не обговорювали. Видання називає його основним кандидатом на посаду міністра енергетики.

Галущенко став віцепрезидентом «Енергоатому» в травні 2020 року. Це юрист з багаторічним стажем, який зокрема працював у прокуратурі та Міністерстві закордонних справ.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Юрій Вітренко написав заяву про відставку і збирається залишити посаду в уряді. Натомість виконувач обов’язки міністра енергетики Юрій Вітренко назвав чутками інформацію про свою відставку.

14 лютого Вітренко озвучив умови своєї відставки з займаної посади. Рішення повинен приймати Кабінет міністрів. Він зазначив, що не може «просто зібрати речі та піти, навіть якщо дуже хочеться».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *