Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • В Україні починається літо: синоптики прогнозують спеку до +32

В Україні починається літо: синоптики прогнозують спеку до +32

admin
4 Червня, 20204 Червня, 2020 Коментарі Вимкнено до В Україні починається літо: синоптики прогнозують спеку до +32

Погода в Україні буде на Трійцю дуже теплою

Погода в Україні вже скоро налагодиться і після аномально холодного травня в країні нарешті почнеться літо. Синоптики Українського гідрометцентру і Наталка Діденко прогнозують, що до вихідних стовпчики термометрів місцями покажуть до +32 градусів.

Так, за словами Діденко, найспекотніше буде на ці вихідні, 6 і 7 червня на Півдні, Сході та в Дніпропетровській областях. На інших територіях теж потеплішає, але “скромніше” – від +20 до +28 градусів.

Що стосується найближчої перспективи, то завтра, 4 червня, синоптик обіцяє грозові дощі в більшості областей, можливий навіть локальний град.

“На Сході України і в південній частині істотних опадів не передбачається. Крім Одеської області – там у четвер є ймовірність дощів”, – написала Наталка Діденко в Facebook. – Вітер з південного заходу, 5-10 м/сек”.

Попри опади у четвер потеплішає до +17+22 градусів, а ніч все ще – холодна (+5+10, на Півдні до +13-ти).

У Києві в четвер, 4 червня, очікуються дощі з рідкісними грозами. А при грозі ймовірний сильний поривчастий вітер, подекуди навіть град. Вночі буде +8+10, а вдень потеплішає до +18+20 градусів.

Синоптики Українського гідрометцентру на картах показали, в яких регіонах у суботу, 6 червня і на Трійцю, 7 числа, буде спекотніше всього. У ці дні від опадів утримається переважно Схід і Південь України.

В Україні починається літо: синоптики прогнозують спеку до +30
В Україні починається літо: синоптики прогнозують спеку до +30

Погода в Україні 6 і 7 червня (скрін: meteo.gov.ua)

Навігація записів

Нещодавно ходив на побачення з дівчиною, з якою познайомився в інтернеті. Нічого не віщувало біди, звичайна на перший погляд дівчина, але те, що вона видала при спілкуванні мене збило з пантелику
Про шкідників на городі забудете зовсім. Потрібна лише суха гірчиця

Related Articles

“Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Viktor
29 Квітня, 202629 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до “Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Viktor
18 Квітня, 202618 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Viktor
1 Квітня, 20261 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Цікаве за сьогодні

  • – А ти не перебільшуєш? Невже й справді думаєш, що всі жінки настільки меркантильні? – Не думаю, – впевнений! Тож досі один
  • – І де вони збираються жити усі разом, коли в них завжди фінансові труднощі? – обережно поцікавилася Наталя, хоч уже здогадувалася, до чого йдеться. – Поки що орендували невеличку квартиру на краю міста, але там проблеми з пропискою. А дітей до школи без реєстрації не дуже хочуть брати, – Микола схвильовано встав і почав ходити колами. – Район там так собі, транспорт ходить не дуже, та й сусіди галасливі попалися їм.
  • Тихенько відчинивши двері до квартири батьків чоловіка, Аліна почула, що за спиною говорить свекруха.
  • Василь, опустивши голову, поплентався до дверей. Але невдовзі з коридору пролунали звуки ..: — Галю, припини! Я просто поговорити пішов! Нічого такого не було, чесно!Люда лише зітхнула, повернувшись, і пробурмотіла:— Напевно, в минулому житті я заслужила таке..
  • – Продаємо тут будинок і їдемо назад в Україну. – Як це їдемо? У мене хороша робота, пристойна зарплата, ти теж працюєш, будинок хороший. Син закінчить інститут і теж сюди перебереться. Мене тут все влаштовує
  • — Денисе, ти нічого не хочеш мені сказати? — спокійно запитала я, застібаючи блискавку на валізі. Всередині мене все вигоріло. Ні сліз, ні істерик, ні бажання кидатися на шию з криками «як ти можеш!» — Марино, ну… мама в чомусь права, — промурмотів він, нарешті піднявши на мене погляд. У його очах не було ні жалю, ні провини. Тільки роздратування від того, що я затягую неприємну сцену.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes