Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • В Укpaїні ліквідyвалu підполкoвнuка з Республіки Кoмі, який вoював прoти ЗСУ. Фото

В Укpaїні ліквідyвалu підполкoвнuка з Республіки Кoмі, який вoював прoти ЗСУ. Фото

admin
4 Серпня, 20224 Серпня, 2022 Коментарі Вимкнено до В Укpaїні ліквідyвалu підполкoвнuка з Республіки Кoмі, який вoював прoти ЗСУ. Фото

На війні в Україні було ліквідовано підполковника з 31-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади Повітряно-десантних військ РФ Івана Поздєєва. Він був уродженцем села Усть-Цильма (Республіка Комі).

Про те, що окупант став “200-м”, стало відомо 3 серпня. Український офіцер і блогер Анатолій Штефан (“Штірліц”) на своєму Twitter-акаунті пожартував, що Поздєєв “зробив “крок доброї волі” – офіційно денацифікувався й демілітаризувався”.

Російський військовий навчався в Рязанському гвардійському вищому повітряно-десантному училищі імені генерала Маргелова. Після цього служив в Ульяновську.

Окупант, який загинув під час спеціальної військової операції в Україні.

Загибель Поздєєва на території України підтвердив глава Республіки Комі Володимир Уйба.

Прощання та похорон окупанта організують у Пскові, точної дати поховання поки немає.

Пост, опублікований блогером.

Від початку повномасштабної війни в Україні російська армія втратила вже 41,5 тисяч солдатів. Лише за минулу добу (3 серпня) наші захисники “утилізували” близько 150 окупантів.

Джерело: Obozrevatel

Навігація записів

Тривожна ніч на Дніпропетровщині: РФ вдарuла з “Грaдів” та “Урaгaнів”, пострaждали майже 50 бyдинкiв. фото
На Херсонщині ЗСY взялu в nолон майора армії РФ. Тiльки nослухайте, що він нарозповідав…. Відео

Related Articles

“Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Viktor
29 Квітня, 202629 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до “Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Viktor
18 Квітня, 202618 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Viktor
1 Квітня, 20261 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Цікаве за сьогодні

  • Світланко, ну вона ж рідна людина. Їй важко, самій не витягнути таку суму щомісяця. Ми ж родина, маємо підтримувати одне одного, — голос Павла звучав тихо, але в ньому відчувалися нотки маніпуляції, які він навчився використовувати за роки їхнього спільного життя. — Родина — це ти і я, Павле. А твоя мама — доросла жінка, яка сама прийняла рішення купувати той величезний будинок у передмісті, не порадившись із нами. Чому тепер ми повинні обмежувати себе в усьому?
  • Якби ж вона по-людськи пояснила, що чекає нас раніше і розраховує на поміч — ми б прийшли. А так усе виглядало як підступна пастка. І я в неї втрапила обома ногами. Але це були ще квіточки. Свекруха, гордо розправивши плечі, завела свою улюблену платівку — про те, яка вона незамінна бджілка і на роботі, і вдома.
  • — Мамо, ми завтра їдемо до Європи. Я вже продала твою дачу біля моря і татову машину.. А потім додала таким рівним голосом, ніби йшлося про старий сервант:— Я залишу тобі тридцять відсотків. На якийсь час вистачить.Я лише усміхнулася.— Розумію… — Але ти забула одну річ.
  • Максим розцінив моє мовчання по-своєму. Він вирішив, що я пригнічена його пишністю. Він нахилився вперед, обдавши мене хвилею важкого, задушливого парфуму, і з переможною усмішкою вимовив ту саму фразу…
  • Знаєш що мамо, я більше тобі ні копійки не дам!
  • Я відкрила стрічку в соціальній мережі й одразу натрапила на пост..Індійський океан, білосніжний пісок, засмаглі ноги на фоні бунгало. Під фото написано: «Нарешті я дозволила собі дихати на повні груди. Я це заслужила». Авторка знімка — та сама, що три дні тому у голосовому повідомленні жалілася мені, що не знає, чим платити за комуналку, а її кіт, здається, захворів, але візит до ветеринара — це занадто дорого.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes