У ці хвилини! Єрмак шокував країну – просто в Раді. Вийти з партії!

Лідер кримськотатарського народу, нардеп Мустафа Джемілєв заявив, що керівник Офісу президента Андрій Єрмак радив йому вийти з фракції “Європейська солідарність”, щоб питання кримських татар вирішувалися швидше.

“Якщо ви вийдете з “Європейської солідарності” і створите свою парламентську групу “Крим”, ми зможемо швидше вирішувати питання кримських татар”, – розповів Джемілєв.

На уточнююче запитання журналіста Джемілєв відповів, що з боку Єрмака це був не ультиматум, а порада.

На питання, що він відповів главі Офісу президента, лідер кримськотатарського народу сказав: “Андрію, я прийшов у політику в 1961-му за 10 років до твого народження. Як ти думаєш, скільки пропозицій мені робили за 60 років?”.

За словами Джемілєва, на зустрічі з Єрмаком також був присутній глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. На слова глави ОП він відповів, що те ж саме кримським татарам колись пропонував експрезидент Віктор Янукович.

В свою чергу, на ситуацію вже встиг відреагувати екс-нардеп Борислав Береза.

Подаємо позицію в оригіналі:

Для мене в українській політиці є лише кілька моральних авторитетів. І одним з них є Мустафа Джемілєв. Сьогодні стало відомо, глава Офісу президента Андрій Єрмак поставив лідеру кримських татар, народному депутату від “Європейської Солідарності” Мустафі Джемілєву умову – як тільки він вийде з партії Порошенка – питання кримських татар почнуть вирішуватися швидше. Ця мерзота, яка волею випадку з ларьочника і бариги перейшла в ранг регента Зеленського, посмів шантажувати цілий народ в ім’я своїх меркантильних цілей. Повідомив про це сам Джемілєв. І такої ганьби, з шантажем цілого народу, Україна раніше не бачила.

Ви розумієте, що ця тварина, Єрмак, яка крім грошей абсолютно нічим не мотивована, вирішила шантажувати таку людину, як Джемілєв, який пройшов випробування радянськими в’язницями, був дисидентом і якого не зміг купити навіть Путін, який тримав в заручниках його сина. І Єрмак пішов тим самим шляхом, що й комуняки з Путіним – фактично через шантаж запропонував зраду в обмін на вирішення питань кримськотатарського народу. Я так розумію, що і гроші на АТR відразу знайдуть в ОП. Загалом продажні дешевки з ОП про інших судять по собі.

І тепер мені дуже цікава реакція Зеленського. Я розумію, що Єрмак грає свою гру. Але зараз ситуація вийшла навіть за рамки звичного пробивання дна. І важливо чи знав про це Зеленський і погодився на такі переговори з Джемілєвим або Єрмак це провернув самостійно? За реакцією Зеленського стане все зрозуміло. Якщо він буде мовчати або почне виправдовувати цю ларькову мразь, то він не просто в курсі того, що відбувається, а і є співучасником цієї ницості.

Якщо ж він не в курсі того, що озвучив Єрмак, то він зобов’язаний тепер викинути його з ОП і ініціювати кримінальну справу. Інших варіантів немає.

Авторитет Мустафи Джемілєва в Україні та за кордоном такий великий, що тільки ідіот спробує поставити під сумніви слова лідера кримських татар. Для мене тут все ясно.

А часу на озвучування своєї позиції у Президента все менше і менше.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *