Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • Страшна звістка,Зеленський терміново розказав все,сліз не стримав… Трагедія підняла всіх – їх не стало!

Страшна звістка,Зеленський терміново розказав все,сліз не стримав… Трагедія підняла всіх – їх не стало!

admin
26 Вересня, 202026 Вересня, 2020 Коментарі Вимкнено до Страшна звістка,Зеленський терміново розказав все,сліз не стримав… Трагедія підняла всіх – їх не стало!

У п’ятницю ввечорі, 25 вересня, в Чугуєві Харківської області сталася авіакатастрофа – розбився літак АН-26 ЗСУ з курсантами 2-го і 4-го курсу: 22 загиблих та двоє тяжко поранених, ще трьох осіб розшукують.

При цьому в Офісі генпрокурора повідомили, що в катастрофі загинули 25 осіб і 2 поранених. Відзначимо, можливо, в ОГП зниклих порахували за загиблих, але пошуки офіційно не припиняли.

Як інформує пресслужба МВС України, на борту були курсанти Харківського Університету повітряних сил імені І.Кожедуба, які здійснювали навчальний політ. Усього на борту перебувало 27 осіб – 7 членів екіпажу та 20 курсантів. З’ясувалося, що загинула майже ціла група.

“Поблизу м. Чугуїв на відстані близько 2 км до військового аеропорту сталося падіння літака АН-26 ЗС України військової частини А 4104, з подальшим загоранням”, – йдеться у повідомленні.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook спочатку підтвердив, що за попередніми даними на борту було 28 осіб. Однак після в ДСНС відзначили, що на борту було 27 осіб – курсанта Олександра Харченко не допустили до виконання польоту.

“Станом на 22:00 за даними ДСНС підтверджено загибель 22 осіб. Двох, які вижили, в тяжкому стані направили до лікарні”, – повідомив він.

Відзначимо, що на місці НП був глава Харківської області Олексій Кучер.

У Цивільному повітряному патрулі Харківської області відзначили, що літак розбився під час посадки. “Розбився військовий транспортний літак Ан-26. Він заходив на посадку і просто “увійшов” у землю.

Додамо, що літак упав близько 20:45, а станом на 21:50 рятувальникам вдалося загасити палаюче повітряне судно.

Очевидець падіння військового літака під Чугуєвом став свідком порятунку одного з потерпілих у катастрофі: “Через кілька хвилин побачив вогонь і хвіст літака. На одному з відео вибігає військовослужбовець. Його загасили вогнегасниками з машини і відвезли на швидкій. Він живий. З етичних причин це, відео не публікую. Це трагедія”, – написав він.

Також стало відомо, що на борту знаходився Олександр Скочков – син штурмана літака Іл-76, збитого терористами над Луганськом влітку 2014 року.

У мережі також з’явилася інформація, що літаку Ан-26 було вже 43 роки. Його ще влітку відправили на ремонт, який мав тривати до 1 жовтня.

Президент України Володимир Зеленський вже зробив заяву щодо катастрофи. Голова держави сказав, що у субботу, 26 вересня прибуде на Харківщину.

“Розбився літак Ан-26. На борту, крім екіпажу, були українські курсанти. Є загиблі та поранені. Просто немає слів. Катастрофа сталася, коли літак заходив на посадку на аеродром міста Чугуєва. Терміново створюємо урядову комісію для розслідування всіх обставин та причин трагедії. Відповідне доручення дав прем’єр-міністру”, – повідомив він.

Зі свого боку глава уряду Денис Шмигаль у Facebook додав, що за дорученням президента створили Державну комісію під головуванням віцепрем’єр-міністра Олега Уруського для з’ясування обставин трагедії та надання необхідної допомоги постраждалим.

“До складу комісії увійдуть Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр оборони Андрій Таран, голова ДСНС Микола Чечоткін, голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер та інші посадові особи”, – наголосив чиновник.

В Офісі генпрокурора вже повідомили, що за фактом падіння військового літака АН-26 Повітряних Сил ЗСУ на Харківщині розпочато кримінальне провадження щодо порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки (ст. 416 КК України).

У Харківській області в суботу, 26 вересня, оголошений день жалоби за загиблими в авіакатастрофі під Чугуєвом. Як повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації, відповідне розпорядження підписав голова ХОДА Олексій Кучер.

“У цей день на всій території області будуть приспущені державні прапори на будівлях і спорудах органах держвлади, державних підприємств, установ і організацій. Крім того, керівникам підприємств, установ і організацій всіх форм власності в цей день рекомендується скасувати розважальні заходи і спортивні змагання, а теле- і радіокомпаніям – внести зміни в програму передач”, – сказано в розпорядженні.

Навігація записів

Зовсім ще діти: з’явилися фото курсантів, які заruнули при падінні літака в Чугуєві
Відео. Чугуїв зараз((( Намети, багато військових… на записі помічені родичі, які до сих пір не можуть повірити в те, що трапилося

Related Articles

Микола довгих 5 років гарував на заробітках, а коли повернувся, то на нього чекав сюрприз

Viktor
28 Лютого, 202628 Лютого, 2026 Коментарі Вимкнено до Микола довгих 5 років гарував на заробітках, а коли повернувся, то на нього чекав сюрприз

— Алло, я слухаю. — Оля на бігу відповіла на незнайомий міський номер. — Ольга Миколаївна? Це вас з другої міської турбують. Ваш колишній чоловік Родіонов Павло Сергійович потрапив у ДТП, потрібна його медична поліс. Він сказав вам зателефонувати. Ви зможете привезти? — сухо запитав незнайомий жіночий голос у слухавці. — Що? Коли? І чому, власне, колишній?! Паша — мій чоловік! — промовила Ольга одночасно здивовано і стурбовано.

Viktor
16 Лютого, 202616 Лютого, 2026 Коментарі Вимкнено до — Алло, я слухаю. — Оля на бігу відповіла на незнайомий міський номер. — Ольга Миколаївна? Це вас з другої міської турбують. Ваш колишній чоловік Родіонов Павло Сергійович потрапив у ДТП, потрібна його медична поліс. Він сказав вам зателефонувати. Ви зможете привезти? — сухо запитав незнайомий жіночий голос у слухавці. — Що? Коли? І чому, власне, колишній?! Паша — мій чоловік! — промовила Ольга одночасно здивовано і стурбовано.

Данило тільки на прощання з батьком й приїхав. Грошей привіз, поховали тата — і він одразу назад. То все невістка, Настя, мені лихо кує. У мене ж там онучка й онук ростуть. Уже великі, мабуть, а я їх так ні разу й не бачила. — Гена мій уже шістнадцать років як спочив. Царство небесне… Після того й покотилося все кубарем. Кирило жив із нами, з дружиною та трьома дітками, одне за одним. Я на пенсію пішла і все з ними, світу білого не бачила.

Viktor
5 Лютого, 20265 Лютого, 2026 Коментарі Вимкнено до Данило тільки на прощання з батьком й приїхав. Грошей привіз, поховали тата — і він одразу назад. То все невістка, Настя, мені лихо кує. У мене ж там онучка й онук ростуть. Уже великі, мабуть, а я їх так ні разу й не бачила. — Гена мій уже шістнадцать років як спочив. Царство небесне… Після того й покотилося все кубарем. Кирило жив із нами, з дружиною та трьома дітками, одне за одним. Я на пенсію пішла і все з ними, світу білого не бачила.

Цікаве за сьогодні

  • — Старався він… — пробурчала Зоя, але все ж таки пішла до дзеркала. Не минуло й хвилини, як із ванної пролунав обурений крик: — Ти знущаєшся, так?! Ти що собі дозволяєш? Сьогодні ж не перше квітня! Що це за дурнуваті жарти? — Рябо моя, ти мене в могилу зведеш, їй-богу… — не витримав Микола. Подумки він вилаявся: «І який дурень те Восьме березня придумав? Від нього тільки самі проблеми — і в жінок, і в мужиків…»
  • Спочатку постаріла, тепер ще й захворіла. Я подаю на розлучення! — Чоловік голосно грюкнув дверима, навіть не підозрюючи, як сильно прорахувався
  • — Від кого це ви все ховаєтеся, Микола Миколайович? Хто вас все вкрасти намагається
  • З того часу минув лише рік. Батьки вживали, а Єгор ріс сам по собі. За цей час з відмінника він перетворився на справжнього бешкетника. Так, йому хоч і 15 років ще, але секція боксу, в яку він ходив раніше, давала йому фору перед старшими супротивниками. Тепер його хоч і обзивали, але тільки за очі, інакше справа закінчувалася бі…ою.
  • 3іна належала до жінок, які кажуть: «Не витрачайся на мене, краще посидимо вдома, мені так затишніше». 9 місяців вона була «найкращою» жінкою в моєму житті. А потім я випадково почув її розмову з «найкращою» донькою…
  • “– Ми за грошима! – оголосила мама Віктора. – За якими? – Як за якими? Які ми вам на весілля давали! Вам же дарували! Ось і поверніть борги! – не зважаючи на невістки, жінка пройшла до кімнати, звідки вийшов Віктор з уже готовою пачкою грошей.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes