“Парасолі, дощовики і брендові калоші далеко не ховайте”! Синоптик розповіла, якої погоди чекати українцям!

“Віра, Надія, Любов і Софія гарно святкують сьогодні. Як по писаному. Бо за традицією 30-го вересня можна і треба поплакати, завершувати теплий сезон, давати дорогу маленьким, тобто, низеньким градусам, і остаточно збирати яблука”, – пише у своєму блозі синоптик Наталка Діденко, , передають Патріоти України, і продовжує:

“Про яблука точно не скажу, але ось дощі й похолодання прийшли якраз за осіннім розкладом і за прогнозом. «Що завтра? 1-го жовтня волога дощова погода переважатиме на Заході, Півночі, Півдні та у більшості центральних областей. Східна частина та Дніпро з районами побудуть без опадів, але з сильним вітром.

Температура повітря у четвер становитиме +15+18 градусів, на Півдні +17+20 градусів, у західних областях +13+16 градусів. У Києві жовтень почнеться хмарно, буде вогко, вітряно, але трохи тепліше, до +17 градусів. У суботу-неділю навіть повернуться +20 градусів. Проте впродовж тижня все ж переважатиме волога погода, так що парасолі, дощовики і брендові калоші далеко не ховайте. Осінь”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *