Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • Готуйте гаманці… Поховати стане дорожче. Слуги народу обкладуть ритуальні послуги новим податком – деталі…

Готуйте гаманці… Поховати стане дорожче. Слуги народу обкладуть ритуальні послуги новим податком – деталі…

Viktor
11 Листопада, 2024 Коментарі Вимкнено до Готуйте гаманці… Поховати стане дорожче. Слуги народу обкладуть ритуальні послуги новим податком – деталі…

Депутати пропонують ввести податок на додану вартість (ПДВ) на послуги з поховання та постачання ритуальних товарів державними та комунальними службами, а також скасувати спрощену систему оподаткування для надавачів ритуальних послуг.

Про це йдеться у законопроєкті № 12189 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування надавачів ритуальних послуг», який зареєстрований в парламенті 8 листопада.

Цим документом пропонується внести такі зміни до Податкового кодексу:

— виключити норми, які передбачають звільнення від оподаткування ПДВ послуг з поховання та постачання ритуальних товарів державними та комунальними службами;

— скасувати надавачам ритуальних послуг можливість застосувати спрощену системи оподаткування, обліку та звітності.

Цей законопроєкт розроблено у комплексі із законопроєктом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери поховання та надання ритуальних послуг», йдеться в пояснювальній записці. Також зазначається, що нині окремі положення Закону України «Про поховання та похоронну справу» не відповідають вимогам ринкової економіки та практиці організації надання ритуальних послуг.

До цілей та завдань документу належить, зокрема, вирішення проблеми, яка виникає і зв’язку із запропонованою демонополізацією сфери надання ритуальних послуг, запровадженням можливості функціонування кладовищ, крематоріїв і колумбаріїв приватної форми власності. Все це, мовляв, вимагає внесення запропонованих змін для дотримання принципу рівності усіх платників перед законом і недопущенням проявів податкової дискримінації.

Навігація записів

Пpocтo ЗAPAЗ! Пoxopoн В’ячecлaвa Узeлкoвa… Пepшi фoтo пpoщaння зi cпopтcмeнoм
Удар ракети по багатоповерхівці в Кривому Розі: під завалами шукають людей, є потерпілі

Related Articles

“Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Viktor
29 Квітня, 202629 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до “Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Viktor
18 Квітня, 202618 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Viktor
1 Квітня, 20261 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Цікаве за сьогодні

  • – А ти не перебільшуєш? Невже й справді думаєш, що всі жінки настільки меркантильні? – Не думаю, – впевнений! Тож досі один
  • – І де вони збираються жити усі разом, коли в них завжди фінансові труднощі? – обережно поцікавилася Наталя, хоч уже здогадувалася, до чого йдеться. – Поки що орендували невеличку квартиру на краю міста, але там проблеми з пропискою. А дітей до школи без реєстрації не дуже хочуть брати, – Микола схвильовано встав і почав ходити колами. – Район там так собі, транспорт ходить не дуже, та й сусіди галасливі попалися їм.
  • Тихенько відчинивши двері до квартири батьків чоловіка, Аліна почула, що за спиною говорить свекруха.
  • Василь, опустивши голову, поплентався до дверей. Але невдовзі з коридору пролунали звуки ..: — Галю, припини! Я просто поговорити пішов! Нічого такого не було, чесно!Люда лише зітхнула, повернувшись, і пробурмотіла:— Напевно, в минулому житті я заслужила таке..
  • – Продаємо тут будинок і їдемо назад в Україну. – Як це їдемо? У мене хороша робота, пристойна зарплата, ти теж працюєш, будинок хороший. Син закінчить інститут і теж сюди перебереться. Мене тут все влаштовує
  • — Денисе, ти нічого не хочеш мені сказати? — спокійно запитала я, застібаючи блискавку на валізі. Всередині мене все вигоріло. Ні сліз, ні істерик, ні бажання кидатися на шию з криками «як ти можеш!» — Марино, ну… мама в чомусь права, — промурмотів він, нарешті піднявши на мене погляд. У його очах не було ні жалю, ні провини. Тільки роздратування від того, що я затягую неприємну сцену.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes