Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • ЗСУ знuщuлu взвод десантно-штурмового полку з Пскoвської області разом із технікою. Фото

ЗСУ знuщuлu взвод десантно-штурмового полку з Пскoвської області разом із технікою. Фото

admin
30 Травня, 202230 Травня, 2022 Коментарі Вимкнено до ЗСУ знuщuлu взвод десантно-штурмового полку з Пскoвської області разом із технікою. Фото

Українські воїни знищили взвод псковських десантників на одному з напрямків. Ліквідовано близько 20 російських окупантів, які висунулися у наступ.

Росіяни були ліквідовані разом зі своєю бронетехнікою.

“Завдяки злагоджені роботі артилерійських підрозділів 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України, на одному з напрямків знищено взвод 104-го десантно-штурмовий полку 76-ї десантно-штурмової дивізії повітрянодесантних військ ЗС Московії. Було успішно знищено біля двадцяти російських окупантів разом з бронетехнікою, які просувалися вперед”, – повідомив командир артилерійського підрозділу 80-ї бригади ДШВ.

Наслідки роботи та цілий взвод тепер вже “хороших псковських десантників” українські воїни показали на фото.

Десантники нагадали, що саме ця військова частина окупаційної армії з 2014 року брала участь у війні проти України на Донбасі. І саме від львівських десантників, що боронили рідну землю на сході, псковські десантники всі ці роки несли втрати.

Інтернет видання uazsu.fun з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

Навігація записів

Після Ізрaїлю Лaвров звернув свій погляд нa Фрaнцію, звuнувaтuвшu її в бідaх Укрaїнu
Авдіївку обстрiлюють 16 гoдин на добу, у місті не зaлишилoсь жoдної вцілiлoї будівлі, – голова ВЦА Барабаш

Related Articles

Зеленський назвав “камені спотикання”, через які мирні переговори зайшли в глухий кут

Viktor
8 Грудня, 20258 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Зеленський назвав “камені спотикання”, через які мирні переговори зайшли в глухий кут

Пiлот укрaїнcького Су-27 загuнув під час виконання бойового завдання

Viktor
8 Грудня, 20258 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Пiлот укрaїнcького Су-27 загuнув під час виконання бойового завдання

З’їхав у кювeт і врізaвся в стoвп: на Косівщинi загuнув водій Gеely

Viktor
8 Грудня, 20258 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до З’їхав у кювeт і врізaвся в стoвп: на Косівщинi загuнув водій Gеely

Цікаве за сьогодні

  • Зеленський назвав “камені спотикання”, через які мирні переговори зайшли в глухий кут
  • Грошей із заначки чоловіка якраз вистачило на все. Це була компенсація за всі переживання. Сам він про неї не спитав, подумав на вантажників. А якби й спитав, то Настя не зізналася б.Минуло вже цілих два місяці вільного та спокійного життя. У суботній ранок з’явилася свекруха.
  • Точно! – вигукнула захоплено свекруха. – А я ж про рибу думала. І у мене навіть у морозилці стейки сьомги є. Ех, чого ж я так проґавила? Моя невістка мріє про рибу, а я… А може, Наталко, дістати її з морозилки? – Ти вмієш? – завмерла свекруха. – Ну, так, трошки… – хитро посміхнулася Наталка. – Бабуся колись навчила…
  • Пiлот укрaїнcького Су-27 загuнув під час виконання бойового завдання
  • Справжній крекер без клопоту і паста-намазанка! Смачний перекус
  • Ще один приголомшливий рецепт сирника. У Львові його роблять з шоколадом і фруктами
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes