Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • Uncategorized
  • Вoлoсся дибки! Відoмий жуpналіст зрoбив гучну заяву. Ось щo тепеp буде

Вoлoсся дибки! Відoмий жуpналіст зрoбив гучну заяву. Ось щo тепеp буде

admin
12 Січня, 202212 Січня, 2022 Коментарі Вимкнено до Вoлoсся дибки! Відoмий жуpналіст зрoбив гучну заяву. Ось щo тепеp буде

Ясна річ, коли аграрії з Херсонщини під новорічну ялинку отримали в подарунок від батьків цілий телеканал, то моє перебування на ньому стало неможливим автоматично, позаяк рівень неугодності для слугенят у мене почесно зашкальний. Насправді я мав суто спортивний іронічний інтерес, скільки ж протриває дія Меморандуму про невтручання в редакційну політику, яку на туалетному папері підписали аграрії з Херсонщини, вдаючи з себе гравців медіа-ринку.

Повідомляю: 1 день. Рівно 1 день. Рекордною тривалістю посівної я цілком задоволений і навіть чуюся героєм, бо примудрився наостанок видати феєричний етер про неприпустимість другого терміну неадеквата на лижах, запросити його особистого «друга» Олександр Данилюк, розказати про обсяги пограбунку країни та ще багато чого правдивого озвучити (хто хоче – той може переглянути цей бенефіс https://www.youtube.com/watch?v=PTP2tJg31tA).

Ні про яку зміну риторики щодо зелених шкідників навіть не могло бути й мови. Те саме стосується індикаторних українських питань. Те саме стосується антиросійських випадів. Те саме стосується внутрішнього колаборанта, захистом якого зайнялися вже й аграрії з Херсонщини.

А якраз на цьому й залежить офісу президента. Як вони кажуть, «западенскої» української риторики не має бути в телевізорі. Прикриваючись ідеями «зшивання чогось-там з чимось», насправді узято курс на знищення будь-яких проявів гостро-українського ТБ. І заміни його на лагідно-малоросійське. І назвуть це «українським», як колись більшовики малювали нас дружелюбними котами леопольдами в шароварчиках.

Зі знанням справи повідомляю, що процес блокування всього категорично-українського курують ті самі «медіа-менеджери», які недавно створювали холдинг для Медведчука і регіонала Столара.

Можу по пунктах озвучити ті параметри, які виставляються і на які я в житті не пішов би:

Забути про термін велике крадівництво (ніякої аналітики про корупційну складову не може бути). Забути про збагачення владної еліти. Забути прізвище Єрмак. Зеленський – всенародний лідер, тому критика або невинно-нейтральна, або ніяка. Вагнерівці, офшорний скандал, Коломойський, антимонопольний комітет, конституційний суд – цих тем не існує.

Категоричне табу на колишніх слуг, які відкололися від зе-команди.  Обов’язкова присутність спікерів Слуг Народу в кожній груповій програмі. Для російської мови – сприяння і лояльність. Віднині патріотична риторика – це услишать Донбас (дослівно).

Заборонено утверджувати українську національну пам’ять, говорити про деколонізацію, декомунізацію, дерусифікацію та інші гуманітарні цінності, тому що вони рассаєдіняют.  Позиція щодо Росії: Путін ворог, але рускій народ – братній. Систематичне мочилово політичних опонентів (у першу чергу П’ятий і Ахметов). Стосовно ОПЗЖ – хай будуть. Усі тезові меседжі узгоджувати з куратором. Розворот риторики здійснювати плавно й нерізко, аби не було явно помітно (про це подбають «праффесіонали»)

Ось так виглядає провладне ЗМІ слуг і слугенят. Ось таким їм бачиться журналістика в епоху лижників. Брати в цьому участь є не лише неприпустимо, але й огидно. Проте кожен робить свій світоглядний вибір. Я дякую всім колегам, які на щирому пориві робили 4 канал геть чисто українським.

Буду радий глянути на, наприклад, розслідування про завищення удвічі тендерних цін на великому кра-ой-будівництві; або ж програму про справу убитого Антона Полякова; або ж зйомки з квадракоптера маєтків Кирила Тимошенка, Олега Татарова та прочих аграріїв.

На 4 каналі я залишаю золоту колекцію авторської програми Прямим Текстом, яка не має і вже не матиме аналогів у загальноукраїнському етері за рівнем гостроти суджень. Лемент усієї ватної частини медіа-помийки, який супроводжує мене й досі, — найкращий тому доказ.

Насправді це був унікальний прорив, бо вперше атакувальна українська риторика вийшла на такий високий рівень, і навіть якщо ми переходили межі, то лише заради того, аби ці межі зосталися ширшими для тих, хто йтиме за нами. Якщо буде кому йти…

Особисто я маю намір іти далі. Тим людям, які розуміють цінність зробленого за останні 2 роки, щиро дякую!

Ostap Drozdov

Навігація записів

Порошенко: Не раджу ЗЕвладі лякати мене арештом, в аеропорту. Я офіційно заявляю, що повертаюся 17 січня о 9.00 і всі побачать, що відбудеться в цей день
Бaтьки рuдaють вiд гopя – poзбuвcя 18-річнuй хлопeць: прuв’язалu санкu до авто та каталuся, докu не врiзaлuся в дерево

Related Articles

Біда сталася через кілька днів після першого дня народження Надійки. Свято було гучним, Вікторія приготувала неймовірний фуршет, гості розсипалися в компліментах. А через три дні Михайло зустрів її на кухні з порожнім поглядом. — Я йду від тебе, — сказав він просто, без вступу. Вікторія спочатку сприйняла це за невдалий жарт. — І куди? До магазину чи в спортзал? — Назовсім. До іншої. Я кохаю її вже рік. Світ навколо Вікторії почав руйнуватися з гуркотом. Вона не могла збагнути: чому? За що? — Ми ж були щасливі, Михайле! У нас все було бездоганно! — Оце і є проблема! — раптом сказав він. — Твоя ідеальність мене втомила! Мені нудно. Мені потрібна дружина, яка може помилятися, влаштовувати суперечки чи не помити посуд. Я втомився бути «чоловіком найкращої дружини». Мені вже це все набридло! Він зібрав речі, забрав обидві машини та всі спільні накопичення, залишивши Вікторії лише квартиру та дітей

Viktor
21 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Біда сталася через кілька днів після першого дня народження Надійки. Свято було гучним, Вікторія приготувала неймовірний фуршет, гості розсипалися в компліментах. А через три дні Михайло зустрів її на кухні з порожнім поглядом. — Я йду від тебе, — сказав він просто, без вступу. Вікторія спочатку сприйняла це за невдалий жарт. — І куди? До магазину чи в спортзал? — Назовсім. До іншої. Я кохаю її вже рік. Світ навколо Вікторії почав руйнуватися з гуркотом. Вона не могла збагнути: чому? За що? — Ми ж були щасливі, Михайле! У нас все було бездоганно! — Оце і є проблема! — раптом сказав він. — Твоя ідеальність мене втомила! Мені нудно. Мені потрібна дружина, яка може помилятися, влаштовувати суперечки чи не помити посуд. Я втомився бути «чоловіком найкращої дружини». Мені вже це все набридло! Він зібрав речі, забрав обидві машини та всі спільні накопичення, залишивши Вікторії лише квартиру та дітей

Готується новий потік дронів? Росія хоче завезти 12 тисяч робітників з КНДР для збору «Шахедів» — ГУР

Viktor
14 Листопада, 202514 Листопада, 2025 Коментарі Вимкнено до Готується новий потік дронів? Росія хоче завезти 12 тисяч робітників з КНДР для збору «Шахедів» — ГУР

Щoйнo cтaлo вiдoмo! Мepц звepнyвcя дo Зeлeнcькoгo з нeзвuчнuм пpoxaнням.

Viktor
14 Листопада, 202514 Листопада, 2025 Коментарі Вимкнено до Щoйнo cтaлo вiдoмo! Мepц звepнyвcя дo Зeлeнcькoгo з нeзвuчнuм пpoxaнням.

Цікаве за сьогодні

  • – Ану розкажи, люба невістко, які в тебе є секрети від чоловіка?
  • — Знову не спав? — Ірина з невдоволенням і прихованим жалем дивилася на чоловіка. Можна було не питати, все і так було написано на обличчі: мішки під очима, втома, очі немов вкриті червоною павутиною…  — Юра, так не можна! Ти сам себе заганяєш у депресію! Треба щось робити! Робити… Він все життя щось робив. Жодної хвилини без діла. Поки два місяці тому…
  • – Чому у всіх, як у людей? А в мене? Чоловіка немає, у дочки теж. Хоч би так і лишилося. Так ні – вона поїхала в місто, на вокзал, привезе мені на шию нового зятя, який…
  • — Федя, ну чого ти відразу починаєш? — скривилася Наталя. — Я ж діло кажу. Вам справді буде нормально в однокімнатці… — Кому буде зручніше? — він пройшов у кімнату, з гуркотом кинув велику сумку в куток. — Мені з батьками в однокімнатній квартирі? Чи тобі з нашими грошима? — Синку, не кричи так, — спробував заспокоїти його батько. — Давай спокійно обговоримо.
  • – Віддай дівчинку в дитячий будинок. Там хоч нагодують та одягнуть. Може, їй там навіть краще буде…
  • Цьогоріч Анастасії Віталіївні виповнюється 60 і вона вирішила святкувати свій ювілей у нас вдома. Я, хоч і був проти, та заперечувати не став. Тим більше, що з гостей мали бути лише ми, бо вона вирішила, що «не витрачатиметься на це». Всі продукти до святкового столу купили ми, дружина наготувала різної смакоти. Я зустрів тещу на вокзалі і ми приїхали до нас на квартиру. Тут і почалось найцікавіше.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes