Що ж ви наробили, ви хоть усвідомлюєте це? Кіркоров розлютив українців новим зверненням: після виключення з “чорного списку”: “Ви довели всьому світу…”

Відомий артист Філіп Кіркоров звернувся до українців після виключення з чорного списку
Філіп Кіркоров є популярним російським співаком. Не так давно в Україні артистка включили в чорний список, що не дозволяло йому відвідувати країну. Але на вихідних зірку вирішили прибрати з цього списку і ось Філіп вирішив записати звернення.

На ролику Кіркоров був у білому капелюшку і піджаку.
Включили-виключили!
Я відправляю кожному шанувальнику з України частинку своєї душі і серця! Мене переповнює почуття гордості і радості, спасибі, що ви є у мене, сталося немислиме … Чиновники почули нас!

На вихідних влада України виключила моє ім’я з так званого «чорного» списку. Спасибі кожному за слова підтримки, спасибі за вашу любов! Кожна людина має право вирішувати що йому слухати і дивитися, ви довели, що музика і політика не можуть і не повинні стикатися.

Ви довели всьому світу, що ваш голос, голос народу сильніше будь закарлючки бюрократичних чиновників. Ви протягнули Росії соломинку дружби, саме з таких світлих променів в майбутньому ми повернемося до дружби і поваги, можливо, саме зараз зароджується надія на те, що ситуація між нашими країнами покращиться”, – написав Філіп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *