Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • Uncategorized
  • “Путін мстить за Медведчука і щойно прийняв ще гірше рішення..!” – Тільки що стало відомо до чого нам готуватись…

“Путін мстить за Медведчука і щойно прийняв ще гірше рішення..!” – Тільки що стало відомо до чого нам готуватись…

admin
8 Квітня, 20218 Квітня, 2021 Коментарі Вимкнено до “Путін мстить за Медведчука і щойно прийняв ще гірше рішення..!” – Тільки що стало відомо до чого нам готуватись…

Нинішнє загострення на Донбасі можна розцінювати як реакцію президента РФ Володимира Путіна на санкції, введені Україною проти його «кума» й одного з лідерів ОПЗЖ Віктора Медведчука. Замість повномасштабного вторгнення Кремль продовжить воювати за допомогою терористів «Л/ДНР», яких він вважає «дешевим гарматним м’ясом».

З пробиванням сухопутного коридору в Крим у зв’язку з нестачею води Росія запізнилася на сім років. Але її глобальна мета щодо України не змінилася. Про це в бліцінтерв’ю розповів представник України в Тристоронній контактній групі журналіст Денис Казанський, зазначають Патріоти України.

Ескалація на Донбасі – реакція на санкції проти МедведчукаВідтоді, як припинилася гаряча фаза війни, ми регулярно маємо то нарощення агресії, то затишшя. Такі загострення були постійно, і 2016, і 2017, і 2019 р.

Я думаю, що ситуація на Донбасі сьогодні дійсно серйозна. І питання навіть не в перекиданні сил. Одна справа – якісь картинки, відео, а інша – загибель наших військових. Інтенсивність вогню доволі висока, практично щодня є поранені або вбиті.

Поточне загострення видається дуже серйозним, тому що до цього пів року був практично режим припинення вогню. Були обстріли, але низької інтенсивності.

Я думаю, що воно приурочене до санкцій проти Медведчука. Ми простежуємо чітку залежність якраз із початку лютого, коли були закриті його телеканали. Тоді почалося різке загострення з різким збільшенням кількості поранених і вбитих. Як я розумію, це таке покарання з боку Російської Федерації.

Але мені здається, що ескалація піде на спад, тому що має бути якесь логічне продовження. Завжди є певний цикл. Ескалація теж не може тривати вічно.

У Кремля є «дешеве гарматне м’ясо»

Виключати, звичайно, нічого не можна, але з досвіду попередніх років ми бачимо, як Росія воює. І не тільки в Україні. Вони всюди воюють за допомогою найманців, ПВК – певних формувань, які формально не є російськими військовими, за якими можна сховатися, як за ширмою.

Росія і надалі буде воювати руками так званих ДНР і ЛНР. Це повноцінні приватні військові компанії, які існують на гроші Росії, з російською зброєю. У них є ПВК Вагнера, а є ПВК «ДНР» і «ЛНР».

У них цього дешевого гарматного м’яса на Донбасі вдосталь, і вони безболісно для себе будуть кидати цих людей у бій. Втрати росіян для російського суспільства будуть дуже болючими, а втрати цих «ополченців» – ні. Їх можна в будь-якій кількості витрачати, і в Росії ніхто слова не скаже. Їх сприймають як дешевий витратний матеріал.

Тому я думаю, що для Росії такий формат дуже зручний, оскільки це допомагає їй уникнути критичних, зовсім жорстких санкцій, які обвалять економіку Росії. Мені здається, що Росія і надалі буде дотримуватися цієї тактики.

Із сухопутним коридором до Криму Кремль запізнився на 7 років

Очікувати можна всього, чого завгодно. Але якщо таке почнеться, то це буде дуже серйозним приводом для світової ізоляції Росії за геть жорстким варіантом.

Ми пам’ятаємо, що 2014 року в Росії була можливість зробити це набагато меншими зусиллями, тому що армії України на той момент фактично не було. Росія тоді не наважилася на це. А зараз це буде для неї набагато важче.

Було безглуздо чекати сім років, поки Україна закупить Байрактари (Bayraktar TB2 – турецький ударний безпілотник. – Ред.), отримає летальну зброю від західних країн і посилить інші групи озброєнь. Зараз, коли Україна провела певні реформи армії, отримала значні обсяги допомоги, для Росії це буде коштувати величезних втрат.

Тому я думаю, що є вагомі причини для Росії цього не робити.

Кремль чекає на капітуляцію УкраїниЯкщо ми говоримо глобально, а не про окремі епізоди, то зрозуміло, що в Росії цілі не змінюються. Мета росіян – змусити нас легалізувати ці незаконні збройні формування, змусити Україну сісти з ними за стіл переговорів, зробити вигляд, що у нас тут внутрішній конфлікт із Пушиліним, а Москва тут ні до чого.

Вони дають нам зрозуміти, що війна триватиме, допоки ми не приймемо умови капітуляції.

Навігація записів

Щойно! Макрон та Меркель підтримали : Зеленський наготові! Путіна не буде – доленосна зустріч, агресору кінець!
Пpaцювaлa я y вибopчiй кoмiciї в лiкapнi.. Зpaнкy, як лишe вiдчинилиcя двepi, зaйшoв мoлoдий xлoпeць i вiдpaзy пoпpocив, чим cкopiшe пpийти в пaлaтy, дe лeжить йoгo xвopий бaтькo…

Related Articles

Біда сталася через кілька днів після першого дня народження Надійки. Свято було гучним, Вікторія приготувала неймовірний фуршет, гості розсипалися в компліментах. А через три дні Михайло зустрів її на кухні з порожнім поглядом. — Я йду від тебе, — сказав він просто, без вступу. Вікторія спочатку сприйняла це за невдалий жарт. — І куди? До магазину чи в спортзал? — Назовсім. До іншої. Я кохаю її вже рік. Світ навколо Вікторії почав руйнуватися з гуркотом. Вона не могла збагнути: чому? За що? — Ми ж були щасливі, Михайле! У нас все було бездоганно! — Оце і є проблема! — раптом сказав він. — Твоя ідеальність мене втомила! Мені нудно. Мені потрібна дружина, яка може помилятися, влаштовувати суперечки чи не помити посуд. Я втомився бути «чоловіком найкращої дружини». Мені вже це все набридло! Він зібрав речі, забрав обидві машини та всі спільні накопичення, залишивши Вікторії лише квартиру та дітей

Viktor
21 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Біда сталася через кілька днів після першого дня народження Надійки. Свято було гучним, Вікторія приготувала неймовірний фуршет, гості розсипалися в компліментах. А через три дні Михайло зустрів її на кухні з порожнім поглядом. — Я йду від тебе, — сказав він просто, без вступу. Вікторія спочатку сприйняла це за невдалий жарт. — І куди? До магазину чи в спортзал? — Назовсім. До іншої. Я кохаю її вже рік. Світ навколо Вікторії почав руйнуватися з гуркотом. Вона не могла збагнути: чому? За що? — Ми ж були щасливі, Михайле! У нас все було бездоганно! — Оце і є проблема! — раптом сказав він. — Твоя ідеальність мене втомила! Мені нудно. Мені потрібна дружина, яка може помилятися, влаштовувати суперечки чи не помити посуд. Я втомився бути «чоловіком найкращої дружини». Мені вже це все набридло! Він зібрав речі, забрав обидві машини та всі спільні накопичення, залишивши Вікторії лише квартиру та дітей

Готується новий потік дронів? Росія хоче завезти 12 тисяч робітників з КНДР для збору «Шахедів» — ГУР

Viktor
14 Листопада, 202514 Листопада, 2025 Коментарі Вимкнено до Готується новий потік дронів? Росія хоче завезти 12 тисяч робітників з КНДР для збору «Шахедів» — ГУР

Щoйнo cтaлo вiдoмo! Мepц звepнyвcя дo Зeлeнcькoгo з нeзвuчнuм пpoxaнням.

Viktor
14 Листопада, 202514 Листопада, 2025 Коментарі Вимкнено до Щoйнo cтaлo вiдoмo! Мepц звepнyвcя дo Зeлeнcькoгo з нeзвuчнuм пpoxaнням.

Цікаве за сьогодні

  • – А ти не перебільшуєш? Невже й справді думаєш, що всі жінки настільки меркантильні? – Не думаю, – впевнений! Тож досі один
  • – І де вони збираються жити усі разом, коли в них завжди фінансові труднощі? – обережно поцікавилася Наталя, хоч уже здогадувалася, до чого йдеться. – Поки що орендували невеличку квартиру на краю міста, але там проблеми з пропискою. А дітей до школи без реєстрації не дуже хочуть брати, – Микола схвильовано встав і почав ходити колами. – Район там так собі, транспорт ходить не дуже, та й сусіди галасливі попалися їм.
  • Тихенько відчинивши двері до квартири батьків чоловіка, Аліна почула, що за спиною говорить свекруха.
  • Василь, опустивши голову, поплентався до дверей. Але невдовзі з коридору пролунали звуки ..: — Галю, припини! Я просто поговорити пішов! Нічого такого не було, чесно!Люда лише зітхнула, повернувшись, і пробурмотіла:— Напевно, в минулому житті я заслужила таке..
  • – Продаємо тут будинок і їдемо назад в Україну. – Як це їдемо? У мене хороша робота, пристойна зарплата, ти теж працюєш, будинок хороший. Син закінчить інститут і теж сюди перебереться. Мене тут все влаштовує
  • — Денисе, ти нічого не хочеш мені сказати? — спокійно запитала я, застібаючи блискавку на валізі. Всередині мене все вигоріло. Ні сліз, ні істерик, ні бажання кидатися на шию з криками «як ти можеш!» — Марино, ну… мама в чомусь права, — промурмотів він, нарешті піднявши на мене погляд. У його очах не було ні жалю, ні провини. Тільки роздратування від того, що я затягую неприємну сцену.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes