Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • КУХНЯ
  • Казково смачний десерт з фруктами без випічки

Казково смачний десерт з фруктами без випічки

Viktor
4 Травня, 20254 Травня, 2025 Коментарі Вимкнено до Казково смачний десерт з фруктами без випічки

Казково смачний десерт з фруктами можна приготувати без випічки та желатину – оцініть цей смачний і швидкий рецепт! Дуже фруктовий, молочний, з ванільним ароматом, він напевно сподобається всім гостям і близьким, хто вважає за краще легкі й ніжні десерти.
Інгредієнти для десерту:

  • 1 банан;
  • 1 яблуко м’яких сортів;
  • 2 ківі;
  • 8 ягід полуниці;
  • 1/2 лимона (сік);
  • будь-яке тонке солодке печиво – 8 шт.;
  • 1 л молока;
  • ванільний пудинг в порошку (наприклад, Dr Otker) – 200 г;
  • нарізаний мигдаль і сироп (за бажанням).

Приготування:

  1. Нарізати всі фрукти невеликими шматочками. Щоб вони не потемніли, зверху полити лимонним соком.
  2. Порошковий пудинг розвести невеликій кількості молока, щоб не було грудочок, потім додати в основну масу. На цьому етапі можна додати цукор на свій смак, якщо хочете зробити десерт солодше. Поставити на вогонь, довести до кипіння, проварити на невеликому вогні після закипання ще 1 хвилину до загустіння, вимкнути.
  3. У форму викласти нарізані фрукти. Сюди ж поламати кілька тонких солодких штук печива.
  4. Залити злегка охолоджений приготований пудинг.
  5. Накрити плівкою, поставити в холодильник до повного застигання маси (близько 2 годин).
  6. Акуратно перевернути, прикрасити мигдальними пелюстками й будь-яким сиропом за бажанням (необов’язково). Смачного!

Джерело

Навігація записів

Салат весняний: найпростіший, швидкий і смачний
 Вже офiційно! Сили 0боp0ни вpазили стpaтегічний об’єкт в0p0га. Все p0знесл0, там пaніка. Деталі в к0ментарях 

Related Articles

– Звідки в тебе такі гроші? – голос Марини здригнувся. – Накопичувала! З платних сеансів після роботи. З кожного пацієнта. Поки хтось вважав мене за просту масажистку, я просто працювала і не витрачала зайвого

Viktor
17 Березня, 202617 Березня, 2026 Коментарі Вимкнено до – Звідки в тебе такі гроші? – голос Марини здригнувся. – Накопичувала! З платних сеансів після роботи. З кожного пацієнта. Поки хтось вважав мене за просту масажистку, я просто працювала і не витрачала зайвого

Марина засунула брудні тарілки в посудомийку і увімкнула режим експрес-миття. П’ятнична вечеря вдалася, Ігор наминав її фірмовий пиріг з грибами за обидві щоки. Навіть Настя, яка вічно морщила ніс від будь-якої страви «цієї вискочки», як вона за очі називала Марину, з’їла два шматки.

Viktor
25 Грудня, 202525 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Марина засунула брудні тарілки в посудомийку і увімкнула режим експрес-миття. П’ятнична вечеря вдалася, Ігор наминав її фірмовий пиріг з грибами за обидві щоки. Навіть Настя, яка вічно морщила ніс від будь-якої страви «цієї вискочки», як вона за очі називала Марину, з’їла два шматки.

Оформляємо салати у квітковому стилі. 10 красивих варіантів

Viktor
20 Грудня, 202520 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Оформляємо салати у квітковому стилі. 10 красивих варіантів

Цікаве за сьогодні

  • Хотів подарувати в п’ятницю. А ти знову завчасно знайшла мій подарунок. — Правда? — вона уважно подивилася на нього. — А чому на конверті тільки твоє ім’я? Ні слова про мене. — Та я просто не став морочити голову. Але якщо хочеш, я напишу твоє сам.
  • Я питаю: це що таке? Звідки у тебе стільки грошей? — Михайло почав рахувати. — П’ять, десять, п’ятнадцять… Ти що, грабуєш мене? Ольга відчула, як усередині все затремтіло, але вона змусила себе встати рівно. — Це мої гроші, Михайле. Я їх заробила. Це премії та підробітки. — Твої? — він засміявся, і цей сміх був страшнішим за крик. — У нас немає «твоїх» грошей. У нас спільний бюджет! Ти що, крисила від сім’ї? Ти ховала від мене гроші, поки я гарував на будівництві? — Ти витрачаєш тисячі на свою маму, не питаючи мене! — раптом вигукнула Ольга. — Ти купуєш їй делікатеси, а моя мама їсть пустий суп! Я хотіла допомогти їй. І я хотіла купити собі куртку, бо мені соромно виходити в люди! Михайло вдарив кулаком по столу. Купюри розлетілися по підлозі. — Не смій порівнювати свою маму з моєю! Моя мама — свята жінка. А твоя… твоя завжди була дивною. І взагалі, у неї є пенсія! Тобі просто захотілося розкоші? Захотілося пальто? А про те, що нам треба на квартиру збирати, ти не подумала? — Ми збираємо на квартиру вже чотири роки, Михайле! Але чомусь на подарунки твоїм родичам гроші є завжди, а на мої потреби — ніколи! — Ольга відчувала, як сльози підступають до очей, але вона стримувала їх. — Я теж людина. Я маю право на свої гроші
  • Троянський кінь у подарунковій обгортці: Як батьківська “щедрість” на весіллі обернулася борговою ямою та найважчим іспитом для молодої сім’ї
  • – Мама виділила нам дві кімнати, – сказав Іван. – І тобі гріх на неї скаржитися. А щодо одягу для дітей… Навіщо витрачатися на таку дурницю? Коли діти мого старшого брата вже виросли і їхній старий одяг цілком підходить для наших дітей.
  • Я правильно почула, мамо? — голос доньки затремтів, а в очах забриніли сльози розпачу. — Ця хата, усе, що я тут збудувала, тепер належить Юрію? Ти справді віддала документи брату? Катерина Петрівна, не піднімаючи очей, повільно протирала старий кухонний стіл, наче намагалася стерти саму присутність доньки в цій кімнаті. — Олено, не роби з мухи слона. Юра — чоловік, йому треба десь пускати коріння. Це цілком природний розподіл. — Природний?! — Олена мало не задихнулася від обурення. — Ти називаєш природним те, що дім, у який я вклала кожну копійку зі своєї зарплати, тепер переходить тому, хто за десять років навіть паркан не підпер? У приміщенні запала тиша. Катерина відвернулася до вікна, демонструючи повну байдужість до страждань доньки. — Ти в нас дівчина пробивна, — кинула мати через плече. — Сама якось викрутишся. Не пропадеш. А мені треба дбати про сина
  • — Людо, де мій паспорт?! — репетував Василь так, що в коридорі здригнувся кіт. В усій квартирі гримали дверцята шаф і шухляди. — Кидай усе! Бери свій паспорт і погнали в ЗАГС!
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes