Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • “Зeленський веде Укрaїну в напрямку дuктатурu” – Пoрошeнко в інтерв’ю німецькому BІLD

“Зeленський веде Укрaїну в напрямку дuктатурu” – Пoрошeнко в інтерв’ю німецькому BІLD

Viktor
18 Березня, 202518 Березня, 2025 Коментарі Вимкнено до “Зeленський веде Укрaїну в напрямку дuктатурu” – Пoрошeнко в інтерв’ю німецькому BІLD

Лідер “Євросолідарності” та п’ятий президент України Петро Порошенко дав інтерв’ю німецькому виданню BILD, в якому розкритикував тиск влади на опозицію, розповів про ставлення до президента США Дональда Трампа та ситуацію на фронті.

Про тиск влади

Порошенко сказав BILD про президента Володимира Зеленського:

“Він є нещасним лідером команди, яка веде націю в напрямку диктатури. Але Україна — не Росія, і ми не дозволимо, щоб в Україні з’явилася диктатура. У цьому велика різниця”.

Він назвав санкції проти себе і своєї партії “атакою на свободу і демократію”. Лідер “ЄС” наголосив, що це також атака на європейське майбутнє України, тому що “верховенство права, яке зараз брутально порушується, має вирішальне значення для нашої європейської інтеграції”.

Водночас у Порошенка немає відповіді на питання, чому він перебуває під санкціями.

“Я єдиний політичний лідер, єдиний опозиційний лідер, без жодних пояснень. Те, що тут відбувається, є антиконституційним, це незаконно, немає рішення суду. Це просто дуже дурне, незаконне, злочинне порушення закону”.

П’ятий президент припускає, що Зеленський боїться нинішньої політичної ситуації. Саме тому він хоче “позбутися всіх конкурентів”.

Про звинувачення Трампа щодо Зеленського

На запитання BILD, чи мав рацію президент США Дональд Трамп у деяких своїх звинуваченнях на адресу Зеленського та України, Порошенко відповів:

“Я можу сказати так: якщо ви запитаєте мене про диктатуру, то відповідь зрозуміла — диктатор це Путін. Але абсолютно неприйнятно, коли Україна рухається до межі демократії і свободи, коли здійснюються атаки на місцеве самоврядування, коли незаконно і неконституційно нападають на лідера опозиції. Це треба негайно зупинити. Не тому, що йдеться про мене, а тому, що нам потрібно зберегти єдність. А єдність — це вирішальний, дуже сильний фактор для того, щоб зупинити Путіна”.

Нещодавно з’явилися повідомлення про те, що Трамп хоче, щоб Зеленський пішов у відставку, на що лідер “ЄС” сказав:

“Це не рішення Трампа. Хто буде лідером України — це питання до українського народу. (…) Ви знаєте, що Зеленський сказав у своїй передвиборчій програмі в 2019 році? Він сказав: “Я не буду балотуватися на другий термін. Я йду після першого терміну”. Якщо це його пряма обіцянка, то чому я маю висловлювати власну думку? Я покладаюся на нього”.

Переговори про припинення вогню

В інтерв’ю BILD Порошенко також розповів про поточні переговори про припинення вогню. Він припускає, що шанс на припинення вогню є лише в найближчі кілька місяців.

“Або це станеться, або ні. Якщо цього не станеться протягом двох-трьох місяців, то цього не станеться взагалі”.

Політик закликає до “плану Б” на випадок, якщо рішення не вдасться знайти.

“Якщо Путін ставить умови, передумови, відхилення, відмови і все інше, то я очікую “плану Б” від президента Трампа. А “планом Б” має бути: по-перше, більше зброї для України; по-друге, більше санкцій проти Росії; по-третє, відновлення трансатлантичної єдності; по-четверте, фінансова підтримка; по-п’яте, можливість вступу до НАТО”.

На запитання BILD, як він ставиться до того, що Трамп публічно заявляє, що довіряє Путіну, Порошенко відповів:

“Це просто стиль переговорів Трампа. Я абсолютно впевнений, що Трамп не довіряє Путіну. (…) Я працював з Трампом три роки. Я знаю президента Трампа, і це його підхід”.

Лідер “ЄС” не захотів вдаватися в подробиці щодо точного змісту його попередніх розмов з Трампом про Путіна, але сказав:

“Я не впевнений, чи маю право говорити про це і розголошувати це, але у мене склалося повне враження, що він не довіряє Путіну”.

Про ситуацію на фронті

В інтерв’ю Порошенко розповів про значні втрати, які зараз несе Україна. Він зазначив, що Україна має робити все, щоб зміцнити оборону рубежів.

“Мій меседж такий: ми повинні негайно припинити втрачати людей, і негайно припинити втрачати території. І ми повинні негайно припинити витрачати час. Треба будувати укріплення. Треба подбати про життя кожного окремого солдата. Треба забути слово “наступальна операція”. Захист території – це головне. Будівництво укріплень, мінні поля та найсучасніший протиповітряний захист від керованих бомб. Усі ці заходи можуть зупинити росію та змусити її заплатити вищу ціну”, – наголосив Порошенко.

Джерело: BILD

Навігація записів

Великодні закуски: 10 оригінальних рецептів
Смачний і гарний салат СОНЯШНИК – 4 варіанти приготування, на будь-який смак

Related Articles

“Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Viktor
29 Квітня, 202629 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до “Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Viktor
18 Квітня, 202618 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Viktor
1 Квітня, 20261 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Цікаве за сьогодні

  • – А ти не перебільшуєш? Невже й справді думаєш, що всі жінки настільки меркантильні? – Не думаю, – впевнений! Тож досі один
  • – І де вони збираються жити усі разом, коли в них завжди фінансові труднощі? – обережно поцікавилася Наталя, хоч уже здогадувалася, до чого йдеться. – Поки що орендували невеличку квартиру на краю міста, але там проблеми з пропискою. А дітей до школи без реєстрації не дуже хочуть брати, – Микола схвильовано встав і почав ходити колами. – Район там так собі, транспорт ходить не дуже, та й сусіди галасливі попалися їм.
  • Тихенько відчинивши двері до квартири батьків чоловіка, Аліна почула, що за спиною говорить свекруха.
  • Василь, опустивши голову, поплентався до дверей. Але невдовзі з коридору пролунали звуки ..: — Галю, припини! Я просто поговорити пішов! Нічого такого не було, чесно!Люда лише зітхнула, повернувшись, і пробурмотіла:— Напевно, в минулому житті я заслужила таке..
  • – Продаємо тут будинок і їдемо назад в Україну. – Як це їдемо? У мене хороша робота, пристойна зарплата, ти теж працюєш, будинок хороший. Син закінчить інститут і теж сюди перебереться. Мене тут все влаштовує
  • — Денисе, ти нічого не хочеш мені сказати? — спокійно запитала я, застібаючи блискавку на валізі. Всередині мене все вигоріло. Ні сліз, ні істерик, ні бажання кидатися на шию з криками «як ти можеш!» — Марино, ну… мама в чомусь права, — промурмотів він, нарешті піднявши на мене погляд. У його очах не було ні жалю, ні провини. Тільки роздратування від того, що я затягую неприємну сцену.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes