Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • У Кaрпатах намело до метра снігу: які облaсті зaсипле на вихiдних

У Кaрпатах намело до метра снігу: які облaсті зaсипле на вихiдних

Viktor
22 Листопада, 2024 Коментарі Вимкнено до У Кaрпатах намело до метра снігу: які облaсті зaсипле на вихiдних

У п’ятницю, 22 листопада, у Карпатах випав сильний сніг і на горі Піп Іван Чорногірський уже намело близько одного метра снігу. Також тут фіксується різке похолодання і стовпчик термометра швидко опускається до позначки в -15 °С.

При цьому вже цими вихідними на всій території України очікується мінлива погода з опадами у вигляді снігу та дощу, а також поривчастим вітром. У деяких областях можлива ожеледиця та налипання мокрого снігу. Про це свідчать дані “Укргідрометцентру”.

Так, у Карпатах вже спостерігаються рясні снігопади, хуртовини та поривчастий вітер. На вихідних погода тут тільки погіршиться і стовпчики термометрів досягнуть значних мінусів.

У суботу, 23 листопада, утримається нестійкий характер погоди з опадами у вигляді снігу та дощу, поривчастим вітром та коливаннями температури повітря.

На сході та півдні країни очікується сильний дощ та плюсова температура, а ось в інших областях падатиме сніг із дощем. Максимальний мінус буде на заході, де вночі стовпчик термометра опуститься до -6 градусів.

У більшості північних, Вінницькій та Черкаській областях прогнозується сильний мокрий сніг уночі, можливе налипання мокрого снігу, вдень місцями невеликий мокрий сніг.

Протягом дня по всіх регіонах синоптики прогнозують температуру вище за нуль – від +1 до +12 градусів.

У Карпатах 23 листопада буде невеликий сніг. На дорогах західних, більшості північних, Вінницької та Черкаської областей очікується ожеледиця.

У неділю, 24 листопада, на сході та південному сході України пройде мокрий сніг та дощ, місцями можливе налипання мокрого снігу та ожеледиця. На Закарпатті можлива ожеледь, а в Карпатах сильний сніг.

Вітер переважно південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3…+2°С, удень 0…+5°С, на півдні до +8°С.

На решті території країни опади не прогнозуються. Температура вночі становитиме 0–5° морозу, у західних областях – 3–8° морозу. Вдень температура варіюватиметься від 3° морозу до 2° тепла, у південних регіонах – 1–6° тепла.

У ДСНС зазначили, що наприкінці тижня на всю країну, крім південної частини, очікує утворення снігового покриву заввишки 3-15 см, на дорогах ожеледиця та налипання мокрого снігу.

Джерело

Навігація записів

Теpміново! На нaйбільшому атoмному pеакторі Євpопи сталась аваpія. Названо пpичину. Деталі…
Мeдвeдчук, Лopaк, Азapoв, Пoвaлiй, пaтpiapx Киpилo тa iншi: пpeзидeнт пoзбaвив дepжнaгopoд 34 зpaдникiв Укpaїни

Related Articles

Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Viktor
1 Квітня, 20261 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Софіє, — сказала вона мені на одній із зустрічей, — щоб вилікуватися, треба змінити обставини. Тобі треба відчути власну силу без оглядки на когось іншого. Поїдь кудись на деякий час. Сама. Це рішення далося мені дуже важко. Як це — поїхати від Артема? А раптом він забуде мене? А раптом знайде іншу? Але я розуміла: якщо я не зроблю цього зараз, я просто знищу наші стосунки своїми підозрами. Я зібрала речі й поїхала в іншу область, де жила моя тітка. Це була невелика квартира в тихому районі, далеко від галасу великого міста. Перші дні були справжнім випробуванням. Я хапалася за телефон кожні п’ять хвилин. Хотіла подзвонити Артему, запитати, що він їв на сніданок, з ким розмовляв. Але я зупиняла себе. — Ти зможеш, — шепотіла я собі. — Ти окрема людина, а не додаток до когось. Тітка Надя, мамина сестра, бачила мій стан, але не лізла в душу. Вона просто давала мені завдання: то на ринок сходити, то в саду допомогти, то разом вареників наліпити. Ми багато розмовляли про життя, про те, як важливо поважати себе

Viktor
29 Березня, 202629 Березня, 2026 Коментарі Вимкнено до Софіє, — сказала вона мені на одній із зустрічей, — щоб вилікуватися, треба змінити обставини. Тобі треба відчути власну силу без оглядки на когось іншого. Поїдь кудись на деякий час. Сама. Це рішення далося мені дуже важко. Як це — поїхати від Артема? А раптом він забуде мене? А раптом знайде іншу? Але я розуміла: якщо я не зроблю цього зараз, я просто знищу наші стосунки своїми підозрами. Я зібрала речі й поїхала в іншу область, де жила моя тітка. Це була невелика квартира в тихому районі, далеко від галасу великого міста. Перші дні були справжнім випробуванням. Я хапалася за телефон кожні п’ять хвилин. Хотіла подзвонити Артему, запитати, що він їв на сніданок, з ким розмовляв. Але я зупиняла себе. — Ти зможеш, — шепотіла я собі. — Ти окрема людина, а не додаток до когось. Тітка Надя, мамина сестра, бачила мій стан, але не лізла в душу. Вона просто давала мені завдання: то на ринок сходити, то в саду допомогти, то разом вареників наліпити. Ми багато розмовляли про життя, про те, як важливо поважати себе

Син віддає всю зарплату невістці, купує їй одяг та продукти. Однак, Марії цього мало! І нещодавно вона йому таку виставу влаштувала – ну акторка погорілого театру!

Viktor
12 Березня, 202612 Березня, 2026 Коментарі Вимкнено до Син віддає всю зарплату невістці, купує їй одяг та продукти. Однак, Марії цього мало! І нещодавно вона йому таку виставу влаштувала – ну акторка погорілого театру!

Цікаве за сьогодні

  • Кавалер—бізнесмен прийшов у ресторан без гаманця, щоб перевірити мене на меркантильність. тоді я нерозгубилася… Ось що зробила…
  • — Що це? — Іра перебирала документи, їй знадобився паспорт чоловіка, який вона шукала в його сумці. Але паспорт «зачепив» ще щось. — Я думав, що ти це не знайдеш… — пробурмотів Андрій, червоніючи…
  • — Ти що, зовсім безрука? Святковий день матері вирішила зіпсувати? — просичав Віталій, боляче стискаючи під столом зап’ясток дружини. Він посміхався гостям, а їй раптом потемніло в очах.
  • — Ви не думайте, я ні на що не претендую, у мене просто знайомих тут немає і грошей зайвих на готель. — Так, зрозуміло. Усі ми були молодими, пий чай. — Катрусю, я вдома, – Борис відчинив ворота, щоб загнати машину в гараж, не звернувши уваги, що, крім дружини, хтось іще сидить на терасі. Дружина в теплу пору року часто чекала його на вулиці.
  • – Ти сказав їй, що готовий зустріти з вокзалу і відвезти хоч на край світу! Що це за люб’язності такі між друзями? У тебе є дружина, чуєш? Дружина! Відвернувшись, Сашко замовк. Я стояла, як обпльована. З одного боку, стало соромно за свою істерику, з іншого – мене трясло від його слів і подружки.
  •  Мамо, не приїжджай! Він нас вигнав! – Схлипувала Наталя
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes