Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • Скaндал із бaрабaнами для укриттів: cтоличні чиновники скaсували зaкупівлю

Скaндал із бaрабaнами для укриттів: cтоличні чиновники скaсували зaкупівлю

admin
16 Червня, 202316 Червня, 2023 Коментарі Вимкнено до Скaндал із бaрабaнами для укриттів: cтоличні чиновники скaсували зaкупівлю

Кошти з бюджету міста Києва та держави не були витрачені 

Після гучного розголосу у пресі та критику громадськості, управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації вирішило скасувати закупівлю барабанів для укриттів. Про це повідомила пресслужба адміністрації.

«Враховуючи суспільний резонанс та розголос у засобах масової інформації, несприйняття громадськістю нових методик зняття психологічного навантаження та стресу, запобігання розвитку посттравматичних стресових розладів у дітей у період воєнного стану, управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації достроково розриває договір  на закупівлю музичних інструментів (барабанів різних діаметрів) у кількості 306 штук», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що кошти з бюджету міста Києва та держави не були витрачені.

В управлінні зазначили, що громадськість недооцінила їхніх благих намірів. «Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, вивчивши позитивний досвід  ізраїльської психологічної та вчительської спільноти щодо використання арттерапії, зокрема музики та гри на інструментах, у допомозі дітям, які перебувають у депресивних станах, відчувають підвищену тривожність, емоційну нестабільність, психологічні травми, тому і запланувало закупівлю музичних інструментів (барабанів)», – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, на додачу до овочерізок за 130 тис. грн за штуку та електросковорідку за 720 тис. грн.  управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації закупило також 300 шкіряних барабанів в укриття за 890 тис. грн.

Навігація записів

Спpацювалu на вuпeредження: CБУ затрuмала агeнта РФ, який гoтував рaкетний удaр по Вiнницi. Фото і відео
Пyтін: “Україна в ході контрнaступу втpатuла вже 186 тaнків і 418 брoнемашuн”. Відео

Related Articles

Щoмісяця призивають близько 30 тисяч осіб, цього мaло: нардеп Коcтенко закликав посилити мобілізацію

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Щoмісяця призивають близько 30 тисяч осіб, цього мaло: нардеп Коcтенко закликав посилити мобілізацію

Мерц поспішає до Брюсселя: боротьба за заморожені активи РФ входить у вирішальну фазу – Politico

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Мерц поспішає до Брюсселя: боротьба за заморожені активи РФ входить у вирішальну фазу – Politico

У нaродної депутатки Скoроход проходять обшуки, підозрюють в отриманні хaбaря

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до У нaродної депутатки Скoроход проходять обшуки, підозрюють в отриманні хaбaря

Цікаве за сьогодні

  • Щoмісяця призивають близько 30 тисяч осіб, цього мaло: нардеп Коcтенко закликав посилити мобілізацію
  • Мерц поспішає до Брюсселя: боротьба за заморожені активи РФ входить у вирішальну фазу – Politico
  • У нaродної депутатки Скoроход проходять обшуки, підозрюють в отриманні хaбaря
  • У Чeчні через удaр дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибyх
  • НАЗК виявило незаконне збaгачення на понад 23 млн грн закарпатського митника
  • Гетманцев пов’язав низькі зарплати українців з невисокою продуктивністю їхньої роботи
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes