Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • Венедіктова дала нову посаду прокурору, який обіцяв на банкеті “Їб*ти як тупих свиней” підлеглих. Пропрацював 1 день

Венедіктова дала нову посаду прокурору, який обіцяв на банкеті “Їб*ти як тупих свиней” підлеглих. Пропрацював 1 день

admin
6 Жовтня, 20206 Жовтня, 2020 Коментарі Вимкнено до Венедіктова дала нову посаду прокурору, який обіцяв на банкеті “Їб*ти як тупих свиней” підлеглих. Пропрацював 1 день

На фото – 30-річний Микола Петришин, якого у вересні призначили, а за кілька днів попросили з посади прокурора Тернопільської області. Була інфа, що прокурор відзначив хлібну посаду банкетом, на якому змушував підлеглих обіцяти “виконувати будь-які накази”. А якщо вони не будуть підкорятись, то пообіцяв їх “їб*ти як тупих свиней”.

Після скандалу Петришина попросили піти. Щоб згодом… призначити заступником керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій сфері. І справді, подумала Венедіктова, навіщо звільняти прокурора, у якого за останні кілька років з’явилось 2 квартири, 200-метровий будинок в Києві, земельні ділянки та 4 автомобілі? Цінний кадр!

Нагадаємо,

У понеділок, 14 вересня, 30-річного Миколу Петришина призначили прокурором Тернопільської області, а в середу, 16 вересня, його попросили піти з посади. Про це повідомили в Центрі протидії корупції (ЦПК).

Як стало відомо, в день свого призначення Микола Петришин влаштував банкет, на якому, за даними ЦПК, він змушував своїх підлеглих обіцяти “виконувати всі його накази”. Наступного дня прокурор заявив, що ніякого банкету не було і що він нічого не вживав.

Також повідомляють, що протягом останніх кількох років у Петришина з’явилися дві квартири, приватний будинок у Києві площею 200 кв. м, земельні ділянки і чотири автомобілі. Свій численний статок прокурор пояснив тим, що у нього “красива дружина, яка займається бізнесом”.

Центр Протидії Корупції

Навігація записів

Зеленський у інтерв’ю Politico Europe: без переговорів з Путіним Україна не поверне території
Трунu несуть на руках, усі рuдають: у Харкові nрощаються із загuблими в катастр0фі Ан-26 (фото)

Related Articles

«Критичні пошкодження». СБУ вперше в історії врaзила роcійський підвoдний човен дронами Sub Sеa Baby. Відео

Viktor
15 Грудня, 202515 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до «Критичні пошкодження». СБУ вперше в історії врaзила роcійський підвoдний човен дронами Sub Sеa Baby. Відео

Зaрплати чинoвників в Україні знову ростуть: в якій установі заробляють найбільше

Viktor
15 Грудня, 202515 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Зaрплати чинoвників в Україні знову ростуть: в якій установі заробляють найбільше

“Тpивожний дзвiночок” на пеpеговоpах в Беpліні! Спливло нeмиcлиме. Деталі…

Viktor
15 Грудня, 202515 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до “Тpивожний дзвiночок” на пеpеговоpах в Беpліні! Спливло нeмиcлиме. Деталі…

Цікаве за сьогодні

  • «Критичні пошкодження». СБУ вперше в історії врaзила роcійський підвoдний човен дронами Sub Sеa Baby. Відео
  • Це найвдаліший рецепт ватрушок з усіх, що я пробувала! 
  • Зaрплати чинoвників в Україні знову ростуть: в якій установі заробляють найбільше
  • “Тpивожний дзвiночок” на пеpеговоpах в Беpліні! Спливло нeмиcлиме. Деталі…
  • Укрaїнці готові тeрпіти вiйну стільки, скільки потрібно? Що показало опитування КМIС
  • За Скороход внесли заставу у понад 3 мільйони гривень
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes