Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • Рocійська рaкета влyчилa у житлoвий бyдинок на Прикaрпaтті і не вибyхнулa

Рocійська рaкета влyчилa у житлoвий бyдинок на Прикaрпaтті і не вибyхнулa

admin
29 Грудня, 202229 Грудня, 2022 Коментарі Вимкнено до Рocійська рaкета влyчилa у житлoвий бyдинок на Прикaрпaтті і не вибyхнулa

Під час повітряної тривоги, що була оголошена по всій території України вранці четверга, 29 грудня, російська ракета влучила у приватний житловий будинок в Івано-Франківській області. Інформацію про влучання підтвердили в Офісі президента. Ракета не вибухнула.

«Ранок, село у Івано-Франківській області, майже за тисячу кілометрів від Росії. Прилітає ракета прямісінько в будинок, чудом не вибухає. Цинізму росіян немає меж», – написав заступник керівника офісу президента Кирило Тимошенко.

Згодом голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук уточнила, що у момент влучання ракети у будинку перебували матір з дитиною. «Сьогодні ворог наніс удар по житловому будинку у нашій області, в якому проживають жінка з дитиною. На момент влучання вони знаходилися у сусідній кімнаті. На щастя, ракета не вибухнула і вони залишилися живі», – повідомила Світлана Онищук.

Вона уточнила, що станом на обідню пору у 150-метровому радіусі евакуйовані місцеві мешканці (всього 15 дворів) і на місці працюють рятувальники.

Під час повітряної тривоги у Telegram-каналах оприлюднили інформацію про вибухи в Івано-Франківську. Разом з тим мер Франківська Руслан Марцінків спростував інформацію про вибухи та влучання на території міста. Пізніше голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук попросила мешканців області зберігати спокій та повідомила, що вся інформація буде опублікована згодом.

Після попадання ракети у радіусі 150 метрів евакуювали все населення (фото Світлани Онищук)

«Прикарпатці, зберігаємо спокій, не піддаємося паніці. Вся офіційна інформація згодом», – зазначила Світлана Онищук.

Наразі відомо, що ракета росіян влучила у приватний будинок у селі на Прикарпатті. Район і населений пункт, де було влучання ракети, поки не уточнюють.

Прокуратура Івано-Франківської області повідомила, що внаслідок ракетної атаки на Прикарпаття одна людина отримала поранення. «Внаслідок атаки пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури, а також приватний житловий будинок. За попередніми даними постраждав працівник об’єкта, його госпіталізовано з численними осколковими пораненнями», – повідомила прес-служба правоохоронців.

Зазначимо, у четвер, 29 грудня, росіяни влаштували чергову масштабну ракетну атаку по Україні. Повітряна тривога в більшості областей оголосили в після 05:34, а в західних областях – після 08:00. Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що росіяни вранці 29 грудня випустили по Україні понад 120 ракет. Удари були зафіксовані по Києву, Львову та Харкову. ППО спрацювало в Одеській, Житомирській, Сумській областях.
Джерело: zaxid.net

Навігація записів

Українці, ви так і досі нічого не зрозуміли? Наші “Кaлібрu” не закінчаmься ніколu” – в міноборони рф зробили цuнічну заяву
Пuсьмeннuк Стівeн Кінг поділuвся новорічнuм бажанням, пов’язанuм з Україною

Related Articles

У Чeчні через удaр дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибyх

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до У Чeчні через удaр дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибyх

НАЗК виявило незаконне збaгачення на понад 23 млн грн закарпатського митника

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до НАЗК виявило незаконне збaгачення на понад 23 млн грн закарпатського митника

Гетманцев пов’язав низькі зарплати українців з невисокою продуктивністю їхньої роботи

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Гетманцев пов’язав низькі зарплати українців з невисокою продуктивністю їхньої роботи

Цікаве за сьогодні

  • У Чeчні через удaр дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибyх
  • НАЗК виявило незаконне збaгачення на понад 23 млн грн закарпатського митника
  • Гетманцев пов’язав низькі зарплати українців з невисокою продуктивністю їхньої роботи
  • Літaк Зeленського в Ірлaндії переслiдували невідомі дрони військового типу – The Journal
  • Бійці спецпідрозділу ГУР знuщило російський вuнuщувач МіГ-29 в окyпованому Кpиму. ВIДЕО 
  • Сирcький: Укрaїнські військові утримують північну частину Пoкровська та блoкують спроби обходу міста
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes