Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • На Прикaрпатті заcтупник начальника TЦK побuв військовозобов’язаного під чаc ВЛK

На Прикaрпатті заcтупник начальника TЦK побuв військовозобов’язаного під чаc ВЛK

Viktor
27 Листопада, 202527 Листопада, 2025 Коментарі Вимкнено до На Прикaрпатті заcтупник начальника TЦK побuв військовозобов’язаного під чаc ВЛK

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру посадовцю одного з районних ТЦК на Прикарпатті, який під час медогляду побив військовозобов’язаного. Із судового реєстру відомо, що йдеться про Верховинський РТЦК.

Як вказано у повідомленні ДБР та Офісу генпрокурора за 27 листопада, військовозобов’язаного чоловіка 11 листопада доставили до ТЦК для уточнення військово-облікових даних. Після цього його разом з іншими чоловіками направили до місцевої лікарні для проходження військово-лікарської комісії.

Під час медогляду чоловік відмовився проходити флюорографію. У відповідь на це заступник начальника ТЦК не стримався і почав його бити. Він щонайменше п’ять разів ударив потерпілого, прицільно в ділянку паху. За даними слідства, ці удари були умисними та цілеспрямованими. Унаслідок побиття потерпілому завдано тяжких тілесних ушкоджень, що призвело до видалення одного з органів (орхіектомія).

В судовому реєстрі оприлюднили ухвалу про обрання запобіжного заходу посадовцю ТЦК. У матеріалах вказано, що на момент побиття підполковник був заступником начальника ТЦК, а сам інцидент трапився у Верховинській багатопрофільній лікарні.

У суді посадовець ТЦК назвав підозру необґрунтованою і припустив, що у військовозобов’язаного могли бути тілесні ушкодження ще до доставки у ТЦК.

«Під час досудового розслідування встановлено, що до п’ятого слідчого відділу ТУ ДБР у Львові надходила велика кількість повідомлень про вчинення катувань, перевищення повноважень та побиття військовозобов’язаних працівниками Верховинського РТЦК, що свідчить про систематичність вказаних правопорушень», – вказано у судовій ухвалі.

Військовому повідомлено про підозру у перевищенні влади в умовах воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 426-1 КК України). Суд обрав підполковнику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Зараз перевіряється інформація щодо можливої причетності до протиправних дій інших осіб, зокрема, правоохоронних органів. За інкриміноване кримінальне правопорушення підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі.
Джерело

Навігація записів

Подруга поділилася рецептом коржів, а сьогодні з ранку я спекла.
Лукашенко несподівано вийшов з гучною заявою щодо України

Related Articles

У Чeчні через удaр дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибyх

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до У Чeчні через удaр дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибyх

НАЗК виявило незаконне збaгачення на понад 23 млн грн закарпатського митника

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до НАЗК виявило незаконне збaгачення на понад 23 млн грн закарпатського митника

Гетманцев пов’язав низькі зарплати українців з невисокою продуктивністю їхньої роботи

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Гетманцев пов’язав низькі зарплати українців з невисокою продуктивністю їхньої роботи

Цікаве за сьогодні

  • У Чeчні через удaр дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибyх
  • НАЗК виявило незаконне збaгачення на понад 23 млн грн закарпатського митника
  • Гетманцев пов’язав низькі зарплати українців з невисокою продуктивністю їхньої роботи
  • Літaк Зeленського в Ірлaндії переслiдували невідомі дрони військового типу – The Journal
  • Бійці спецпідрозділу ГУР знuщило російський вuнuщувач МіГ-29 в окyпованому Кpиму. ВIДЕО 
  • Сирcький: Укрaїнські військові утримують північну частину Пoкровська та блoкують спроби обходу міста
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes