У селищі Маньківка Черкаської області сталася серія дорожньо-транспортних пригод з вини п’яної жінки. Спочатку вона скоїла наїзд на трьох пішоходів, після чого втекла і влаштувала ще дві ДТП.
У результаті на порушницю склали відразу шість адміністративних протоколів. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Черкаській області.
Подробиці аварій
За інформацією поліції, 29 листопада близько 11:00 водійка автомобіля Ford у селищі Маньківка Уманського району на вулиці Шевченка скоїла наїзд на трьох пішоходів, серед яких була неповнолітня дитина. Жінка на цьому не зупинилася, продовжила рух і на вулиці Липинського в’їхала в автомобіль Nissan, припаркований на узбіччі дороги. З місця цієї ДТП водійка також втекла і скоїла ще одну дорожньо-транспортну пригоду, в’їхавши в магазин.

Інспектори сектору реагування патрульної поліції виявили у жінки ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження перевірки вона відмовилася у встановленому законом порядку. Усіх учасників ДТП оглянули медики. Люди отримали незначні тілесні ушкодження та відмовилися від госпіталізації.
На порушницю поліцейські склали шість адміністративних протоколів: три – за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд чи іншого майна), два – за ст. 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) та один за ст. 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їхню увагу та швидкість) і три за ст. 130 (Керування транспортними засобами особами, що перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їхню увагу і швидкість реагування). Адміністративні матеріали направлено до суду.
