Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • ЦІКАВО
  • Для торта, або діткам на десерт! Рецепт найпростіших у приготуванні шоколадних кремів для ласунчиків!

Для торта, або діткам на десерт! Рецепт найпростіших у приготуванні шоколадних кремів для ласунчиків!

admin
4 Червня, 20204 Червня, 2020 Коментарі Вимкнено до Для торта, або діткам на десерт! Рецепт найпростіших у приготуванні шоколадних кремів для ласунчиків!

Для торта, або діткам на десерт. Рецепт найпростіших у приготуванні шоколадних кремів для ласунчиків.

Варіант перший – крем з какао порошку:

Крем на основі порошку какао,  хоч і не має такого яскравого шоколадного смаку, як у крему з готового шоколаду, але є ніжним і легким.

Спочатку потрібно змішати разом сухі інгредієнти: в глибокій мисці один стакан цукру, дві столові ложки борошна і п’ять столових ложок какао.

Невеликими дозами, вливаємо молоко (дві склянки), не перестаючи вимішувати. Коли суміш стала однорідною, без грудочок, ставимо миску на середній вогонь. Не перестаючи вимішувати, доводимо масу до кипіння. Відразу вимикаємо вогонь.

Коли кремова маса охолоне (хвилин через 10), потрібно додати в неї шматочок вершкового масла -100, 150 грам. Знову перемішати крем до однорідності. Готовим, крем вважається, після повного охолодження.

Крем з готового шоколаду:

Поламайте дві плитки шоколаду (або 200 грам кускового) і розтопіть на водяній бані. В інший, металевий посуд влийте стакан молока, додайте не повний стакан цукру (150 гр). Якщо ви заміните цукор на цукрову пудру – крем стане еластичним. Поставте на плиту, на найменший вогонь, і перемішуйте, поки цукор не розчиниться. Вимкнути вогонь (до кипіння доводити не потрібно). Тепер потрібно поволі вливати шоколад в молоко, енергійно вимішуючи суміш. На завершення, додається вершкове масло (100, 150 гр) і знову все перемішується.

Джерело

Навігація записів

Просто швидко і смачно! Надлегкий пиріг “5 склянок”!
В українських школах може все змінитися! Готують дистанційне навчання!

Related Articles

Кaртопля рiзного кoльору, жoвта, біла, червона – яка смaчніша, яка крaще зберігається

Viktor
4 Травня, 20254 Травня, 2025 Коментарі Вимкнено до Кaртопля рiзного кoльору, жoвта, біла, червона – яка смaчніша, яка крaще зберігається

Тільки зараз спливла вcя пpавда пpо “генiя” Ленiна. Як виявилoся, Волoдя Ульянов насправді був…

Viktor
28 Жовтня, 2024 Коментарі Вимкнено до Тільки зараз спливла вcя пpавда пpо “генiя” Ленiна. Як виявилoся, Волoдя Ульянов насправді був…

Як же Соромно, що не розуміли….Світлина 1976 року. Канадські хокеїсти з тризубами на футболках. А я, вболівав за совєтськіх

Viktor
5 Жовтня, 20245 Жовтня, 2024 Коментарі Вимкнено до Як же Соромно, що не розуміли….Світлина 1976 року. Канадські хокеїсти з тризубами на футболках. А я, вболівав за совєтськіх

Цікаве за сьогодні

  • Троянський кінь у подарунковій обгортці: Як батьківська “щедрість” на весіллі обернулася борговою ямою та найважчим іспитом для молодої сім’ї
  • – Мама виділила нам дві кімнати, – сказав Іван. – І тобі гріх на неї скаржитися. А щодо одягу для дітей… Навіщо витрачатися на таку дурницю? Коли діти мого старшого брата вже виросли і їхній старий одяг цілком підходить для наших дітей.
  • Я правильно почула, мамо? — голос доньки затремтів, а в очах забриніли сльози розпачу. — Ця хата, усе, що я тут збудувала, тепер належить Юрію? Ти справді віддала документи брату? Катерина Петрівна, не піднімаючи очей, повільно протирала старий кухонний стіл, наче намагалася стерти саму присутність доньки в цій кімнаті. — Олено, не роби з мухи слона. Юра — чоловік, йому треба десь пускати коріння. Це цілком природний розподіл. — Природний?! — Олена мало не задихнулася від обурення. — Ти називаєш природним те, що дім, у який я вклала кожну копійку зі своєї зарплати, тепер переходить тому, хто за десять років навіть паркан не підпер? У приміщенні запала тиша. Катерина відвернулася до вікна, демонструючи повну байдужість до страждань доньки. — Ти в нас дівчина пробивна, — кинула мати через плече. — Сама якось викрутишся. Не пропадеш. А мені треба дбати про сина
  • — Людо, де мій паспорт?! — репетував Василь так, що в коридорі здригнувся кіт. В усій квартирі гримали дверцята шаф і шухляди. — Кидай усе! Бери свій паспорт і погнали в ЗАГС!
  • Оксана помітила, що вона чужа в їхньому домі, вірніше у квартирі. Їй уваги нуль. Є вона вдома чи ні – ніхто не помічає. Поїла та йди у свою кімнату, сиди тихо, нікуди не встрявай
  • Проcта Хaта, яка тримaється не на сиcтемі, а на рyках — коли в світі все хитaється
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes