Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • Окyпанти атaкували Укрaїну деcятками рaкет і сотнями дрoнів: сили ППO збили 451 ціль

Окyпанти атaкували Укрaїну деcятками рaкет і сотнями дрoнів: сили ППO збили 451 ціль

Viktor
3 Вересня, 20253 Вересня, 2025 Коментарі Вимкнено до Окyпанти атaкували Укрaїну деcятками рaкет і сотнями дрoнів: сили ППO збили 451 ціль

Російська окупаційна армія продовжила тероризувати Україну атаками. У ніч на 3 вересня та під ранок загарбники вкотре запустили сотні дронів-камікадзе та ракети.

Силами протиповітряної оборони було знищено 451 ціль. Про це повідомили в Повітряних силах ЗСУ.

Загалом, під час удару, радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 526 засобів повітряного нападу: 502 ударних БпЛА типу Shahed і безпілотників-імітаторів різних типів із напрямків Курськ, Брянськ, Міллерово, Орел, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Чауда – ТОТ Криму; 16 крилатих ракет Калібр із акваторії Чорного моря; 8 крилатих ракет Х-101 із повітряного простору Саратовської області та Краснодарського краю.

За попередніми даними, станом на 09.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 451 повітряну ціль: 430 ворожих БпЛА типу Shahed і дронів-імітаторів різних типів; 14 крилатих ракет Калібр; 7 крилатих ракет Х-101. Зафіксовано влучання 3 ракет та 69 ударних БпЛА на 14 локаціях, падіння збитих (уламки) на 14 локаціях.

Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ і безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Окупанти атакували Україну десятками ракет і сотнями дронів: сили ППО збили 451 ціль

Міський голова Луцька Ігор Поліщук заявив, що місто вкотре опинилося під обстрілом. За його словами, ворог використовував значну кількість БПЛА. Унаслідок атаки в Луцьку згоріло 2 гаражі та господарська споруда, ще одна господарська споруда пошкоджена уламками. Повністю вигорів приватний вантажний автомобіль.

Окупаційна армія РФ завдала комбінованого удару по Івано-Франківській області. Путінські війська атакували регіон крилатими ракетами та дронами-камікадзе. Ціллю ворожої атаки став об’єкт інфраструктури.

Над Дніпропетровською областю сили ППО збили 12 дронів-камікадзе. Також активно працювали сили ППО в Рівненській області. Завдяки професійним діям військових у регіоні вдалося знешкодити чимало ворожих цілей.

На Хмельниччині внаслідок нічної атаки вибито та пошкоджено понад 50 вікон у навчальному закладі, тож 3 вересня заклад працюватиме в дистанційному форматі. Також в обласному центрі вибито та пошкоджено понад 100 вікон у житлових будинках, є пошкодження на території комунального підприємства, знищено та пошкоджено приватні гаражі та автомобілі, нежитлові приміщення.

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що вночі ворог запустив у напрямку Львова близько 15 безпілотників. На щастя обійшлося без постраждалих. У місті частково зруйновано одне із складських приміщень, пожежу вже було ліквідовано. Районні адміністрації додатково обстежують місто.

Окупанти атакували Україну десятками ракет і сотнями дронів: сили ППО збили 451 ціль

На Київщині повітряна тривога тривала всю ніч. Найдовше у Вишгородському районі – майже 13 годин. В області працювали сили ППО. Є збиті цілі, постраждалих серед населення немає.

У Вишгороді внаслідок падіння уламків збитої цілі сталося спалах між багатоквартирними житловими будинками. Пожежу оперативно ліквідовано. Пошкоджено скління 28 квартир, один автомобіль. Ще одне авто повністю вигоріло. Також пошкоджено скління дитячого садка.

Окупанти атакували Україну десятками ракет і сотнями дронів: сили ППО збили 451 ціль
Окупанти атакували Україну десятками ракет і сотнями дронів: сили ППО збили 451 ціль
Окупанти атакували Україну десятками ракет і сотнями дронів: сили ППО збили 451 ціль

Джерело

Навігація записів

Через ворoжий обстріл затримуються 20 пoтягів, пoранені зaлізничники
Китaй розробив нову бaлістичну рaкету DF-61 з дальністю пoльоту близько 15 тисяч км

Related Articles

Данило тільки на прощання з батьком й приїхав. Грошей привіз, поховали тата — і він одразу назад. То все невістка, Настя, мені лихо кує. У мене ж там онучка й онук ростуть. Уже великі, мабуть, а я їх так ні разу й не бачила. — Гена мій уже шістнадцать років як спочив. Царство небесне… Після того й покотилося все кубарем. Кирило жив із нами, з дружиною та трьома дітками, одне за одним. Я на пенсію пішла і все з ними, світу білого не бачила.

Viktor
5 Лютого, 20265 Лютого, 2026 Коментарі Вимкнено до Данило тільки на прощання з батьком й приїхав. Грошей привіз, поховали тата — і він одразу назад. То все невістка, Настя, мені лихо кує. У мене ж там онучка й онук ростуть. Уже великі, мабуть, а я їх так ні разу й не бачила. — Гена мій уже шістнадцать років як спочив. Царство небесне… Після того й покотилося все кубарем. Кирило жив із нами, з дружиною та трьома дітками, одне за одним. Я на пенсію пішла і все з ними, світу білого не бачила.

За рік роботи в них я дізналась, що вагітна. Батьком дитини був Мартін. Цього в моїх планах не було…

Viktor
5 Лютого, 20265 Лютого, 2026 Коментарі Вимкнено до За рік роботи в них я дізналась, що вагітна. Батьком дитини був Мартін. Цього в моїх планах не було…

— Що, важко винести сміття? Ти ж удома сидиш! — кинула мені доросла донька. Вранці мама «вийшла на пенсію».

Viktor
24 Січня, 202624 Січня, 2026 Коментарі Вимкнено до — Що, важко винести сміття? Ти ж удома сидиш! — кинула мені доросла донька. Вранці мама «вийшла на пенсію».

Цікаве за сьогодні

  • — Ну й бруду ти розвела! Що то за бардак? Ти все маєш встигати: і працювати, і за сімейним вогнищем стежити. А не встигаєш, яка з тебе тоді дружина та господиня? Рано, значить, ти заміж вискочила. Може, треба було ще повчитися розуму, подорослішати трохи? — А може, Ви не навчатимете мене і я сама розберуся зі своїми справами? – видала свекрусі Міла.
  • Усі сідали чи то у вітальні, чи на вулиці й мило розмовляли, а я — загиналася на кухні. Лише мій Ігор прибігав й зі стурбованим обличчям питав, чи мені щось допомогти. А я, щоб не псувати йому настрій, просто мовчки махала головою, мовляв, ні, я зі всім сама впораюся.
  • Я звільнився! Працювати за копійки не буду… Тепер я зможу жити й без роботи.– Я… Я отримав спадщину! Тепер у мене пристойний капітал, – Гроші мої! Але це ще не все. Я подаю на розлучення, набридло…
  • – Що будете гроші просити? Ото мені зять дістався, біднота! – Донька вибігла, наче її окропом обдали, а сваха зблідла після моїх слів
  • З братом домовились по-чесному поділити батьківський спадок. Але Олег швидко забув про свої обіцянки
  • Онучку не знайдеться у тебе гривень двадцять на хліб?Той простягав йому тремтячу долоню, на якій було трохи копійок.Андрій, порпаючись у кишенях. простягнув старому свій пакет з продуктами.старий вказав рукою на кудлатого невеликого песика, що сидів поруч.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes