Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • За величезним пaрканом! Нaрдеп від “ОПЗЖ” Мaмoян переїхав в незадекларований маєток в Кoнча-Заспі

За величезним пaрканом! Нaрдеп від “ОПЗЖ” Мaмoян переїхав в незадекларований маєток в Кoнча-Заспі

Viktor
4 Вересня, 2025 Коментарі Вимкнено до За величезним пaрканом! Нaрдеп від “ОПЗЖ” Мaмoян переїхав в незадекларований маєток в Кoнча-Заспі

Журналісти Bihus.Info з’ясували, що народний депутат Суто Мамоян, що був обраний від забороненої нині “ОПЗЖ” переїхав у новий маєток в Конча-Заспі за кілька мільйонів доларів, якого немає в декларації.

Про це повідомляє матеріал Bihus.Info

За даними журналістів, батько Мамояна оформив на себе ділянку в закритому кооперативі і Конча-Заспі минулого літа. Її площа понад 60 соток, а орієнтовна вартість понад 2 мільйони доларів. Там звели багатометровий паркан, за яким журналісти помітили величезний маєток.

З території виїжджають кортежі, якими користується Мамоян, що, за даними Bihus.Info, може означати, що Мамоян вже мешкає у новому будинку. 

фото – Bihus.Info

“Вартість маєтку визначити вкрай складно, на сайтах з продажу нерухомості ідентичних об’єктів немає. Схожий за стилістикою будинок, але на вдвічі меншій земельній ділянці, тут нині пропонують за майже 6 мільйонів доларів. Такі суми у електронній декларації нардепа відсутні”.

Деталі: Журналісти з’ясували, що батько Мамояна давно займається бізнесом, що переважно пов’язаний з м’ясною продукцією. Втім, з п’яти компаній, власником або співвласником яких є Мамоян-старший, свіжі фінансові звіти подають лише три. Вони за останній рік отримали всього близько 300 тисяч гривень чистого прибутку. 

Джерело

Навігація записів

Теpміново! Роcійський Ту-160 наpвався на неспoдівaний удaр під час атaки на Укpаїна і це щe не все…
Вищий антикорупційний суд зменшив заставу ексочільниці Хмельницької МСЕК Крупі та випустив з-під варти

Related Articles

“Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Viktor
29 Квітня, 202629 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до “Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Viktor
18 Квітня, 202618 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Viktor
1 Квітня, 20261 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Цікаве за сьогодні

  • – А ти не перебільшуєш? Невже й справді думаєш, що всі жінки настільки меркантильні? – Не думаю, – впевнений! Тож досі один
  • – І де вони збираються жити усі разом, коли в них завжди фінансові труднощі? – обережно поцікавилася Наталя, хоч уже здогадувалася, до чого йдеться. – Поки що орендували невеличку квартиру на краю міста, але там проблеми з пропискою. А дітей до школи без реєстрації не дуже хочуть брати, – Микола схвильовано встав і почав ходити колами. – Район там так собі, транспорт ходить не дуже, та й сусіди галасливі попалися їм.
  • Тихенько відчинивши двері до квартири батьків чоловіка, Аліна почула, що за спиною говорить свекруха.
  • Василь, опустивши голову, поплентався до дверей. Але невдовзі з коридору пролунали звуки ..: — Галю, припини! Я просто поговорити пішов! Нічого такого не було, чесно!Люда лише зітхнула, повернувшись, і пробурмотіла:— Напевно, в минулому житті я заслужила таке..
  • – Продаємо тут будинок і їдемо назад в Україну. – Як це їдемо? У мене хороша робота, пристойна зарплата, ти теж працюєш, будинок хороший. Син закінчить інститут і теж сюди перебереться. Мене тут все влаштовує
  • — Денисе, ти нічого не хочеш мені сказати? — спокійно запитала я, застібаючи блискавку на валізі. Всередині мене все вигоріло. Ні сліз, ні істерик, ні бажання кидатися на шию з криками «як ти можеш!» — Марино, ну… мама в чомусь права, — промурмотів він, нарешті піднявши на мене погляд. У його очах не було ні жалю, ні провини. Тільки роздратування від того, що я затягую неприємну сцену.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes