Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • У Страсбурзі ш0ковані: Пщрошенко розповів про реакцію Європарламенту на атaки РФ на Україну та Пoльщу

У Страсбурзі ш0ковані: Пщрошенко розповів про реакцію Європарламенту на атaки РФ на Україну та Пoльщу

Viktor
10 Вересня, 202510 Вересня, 2025 Коментарі Вимкнено до У Страсбурзі ш0ковані: Пщрошенко розповів про реакцію Європарламенту на атaки РФ на Україну та Пoльщу

Петро Порошенко під час візиту до Страсбурга провів зустрічі з європейськими політиками, керівниками Єврокомісії та депутатами Європарламенту. 

“Усі в Страсбурзі шоковані масованими ракетними та дроновими обстрілами України. А також зухвалістю дій путінського режиму проти Польщі, спрямованих на випробовування трансатлантичної єдності та міцності НАТО. Відповідь Альянсу має бути рішучою та швидкою, це наша спільна думка”, – зазначає Порошенко.

“Звернення про дроновий напад росії проти Польщі та стан справ в ЄС від Президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн — це ключові події дня, що сколихнули Страсбурзьку сесію Європарламенту”, – повідомив лідер партії.

Він обговорив із Головою Комітету із закордонних справ Європарламенту Девідом Макаллістером нові ініціативи Єврокомісії на підтримку оборонної промисловості України, дронового альянсу, використання заморожених російських активів та повернення викрадених росією українських дітей. 

У Страсбурзі шоковані: Порошенко розповів про реакцію Європарламенту на атаки РФ на Україну та Польщу

“Також домовились посилити роль Комітету із закордонних справ Європарламенту у прискоренні початку переговорів про вступ України до Європейського Союзу”, – пише Порошенко у соцмережах.

Під час зустрічі з Єврокомісаром з питань розширення ЄС Мартою Кос п’ятий Президент наголосив, що українське суспільство об’єднане навколо ідеї європейського майбутнього України.

“Марта Кос координує увесь практичний процес переговорів про вступ України до ЄС і досконало орієнтується як у наших “сильних” сторонах, так і “больових” точках. Ми обговорили ситуацію на фронті та перспективи мирного врегулювання, визнаючи, що останні масовані обстріли України не свідчать про готовність режиму путіна завершити війну. У зв’язку з цим, жорстко засудили ракетний обстріл селища Ярове у Донецькій області, що забрав життя більше двох десятків цивільних”, – повідомив Порошенко.

У Страсбурзі шоковані: Порошенко розповів про реакцію Європарламенту на атаки РФ на Україну та Польщу

“Ми погодились із важливістю зміцнення внутрішньої єдності в Україні як запоруки нашої стійкості. Наголосив, що все українське суспільство об’єднано навколо ідеї європейського майбутнього України. Для мільйонів українців членство в Європейському Союзі — це і гарантія безпеки, і гарантія добробуту, і, що важливо, гарантія демократичного розвитку нашої держави. Домовились продовжувати наші контакти для забезпечення системного процесу інтеграції України до ЄС”, – пише лідер партії.

Порошенко також домовився із Президентом Європейської народної партії Манфредом Вебером про подальшу координацію стратегії на підтримку України. Як відомо, ЄНП має найбільшу групу у Європейському парламенті, а партія “Європейська Солідарність” – асоційований член ЄНП.

У Страсбурзі шоковані: Порошенко розповів про реакцію Європарламенту на атаки РФ на Україну та Польщу

“російський терор проти українців, особливо нещодавні масовані удари по містах України, урядовій установі, енергетичній інфраструктурі, по мирних мешканцях Ярової, де загинули 24 людини, має бути зупинений і отримати різку скоординовану відповідь Заходу. Подякував пану Веберу за особисте лідерство Президента ЄНП у просуванні Резолюції Європарламенту та вшанування пам’яті нашого побратима Андрія Парубія”, – зазначає Порошенко.

“Обговорили ситуацію на фронті, стан переговорів щодо завершення війни, спільне бачення змісту безпекових гарантій для України та Європи, а також можливі ініціативи з боку Європейської народної партії. Закликав європейських партнерів звернути увагу на важливість роботи над гарантіями демократичного розвитку України, зокрема в контексті переговорів про вступ до ЄС. Скоординували підходи до прискорення вирішення питання про відкриття з боку Ради ЄС переговорного кластера “Основи” для України та Молдови, що сприятиме посиленню контролю українського суспільства та міжнародних партнерів щодо дій влади у сфері верховенства права, правосуддя, прав людини та боротьби проти корупції”, – наголошує лідер опозиції.

Порошенко також подякував Постійному доповідачу по Україні, євродепутату Міхаелю Галеру за підготовку потужної Резолюції Європарламенту.

“Настав час на додачу до опрацювання системи безпекових гарантій приділити увагу підготовці та імплементації системи демократичних гарантій. Це потрібно для зміцнення внутрішньої стійкості та єдності держави, посиленню верховенства права та багатопартійного плюралізму, забезпеченню свободи слова та поваги до прав людини. Це необхідність для реалізації ефективної антикорупційної політики та запобігання вибірковому та політично вмотивованому правосуддю. Це основа для поліпшення інвестиційного і ділового клімату. Принципово важливо максимально швидко відкрити вступні переговори за кластером “Основи” для України та Молдови. Це стане чітким політичним сигналом щодо рішучості об’єднаної Європи та незворотності європейського шляху наших держав”, – наголошує Порошенко.

Навігація записів

Все в одній банці: як закрити смачний салат з грибами, перцем та огірками на зиму
Тepмiнoвa зaявa CШA… Bіцeпpeзидeнт CШA Джeй Ді Beнc зaявив, що Pоcія вимaгaє від Укpaїни віддaти..

Related Articles

“Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Viktor
29 Квітня, 202629 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до “Мою мaтіp не xвилює, що скоро я наpоджуватиму втpетє і моїй сім’ї доведеться тіснитися в однокімнатній кваpтирі. Недавно взагалі таке мені зaявила, що я мало не вuбуxнула вiд злоcті!”

Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Viktor
18 Квітня, 202618 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Пeреплутані биpки в пoлоговому: він ріс у сyсідньому сeлі, поки його спрaвжні батьки-лікарі виховували чyжого cина

Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Viktor
1 Квітня, 20261 Квітня, 2026 Коментарі Вимкнено до Сміялися… Сестра Вікторії жила з батьками, чоловіка привела до них і двох дітей вже має. Сестра Максима також жила з батьками, тільки вона від чоловіка з дітьми до них втекла. Над ким сміятися? Все таємне колись стає очевидним.

Цікаве за сьогодні

  • – У вас же дітей немає, поміняйтеся квартирами з братом, – сказала свекруха синові, виселяючи нас із житла, яке я вважала своїм
  • — Не витягуєш що? Квартира моя, іпотеки у нас немає. Комуналка оплачена. Куди діваються твої сорок сім тисяч зарплати, Максиме? Чоловік нахмурився. Йому не подобалося, що розмова переходить до аналізу його надходжень та витрат. — Гроші мають властивість закінчуватися! Інфляція, бензин, обслуговування машини. Ти взагалі бачила ціни на памперси? — Я не вийду на роботу, Максиме, — відрізала вона. — Якщо тобі не вистачає грошей — шукай підробіток. А ще я помітила, що з картки зникають дивні суми.
  • – Навіть зараз, на мій ювілей, діти вирішили, що мамі-заробітчанці, у якої, на їхню думку, «все є» – жоден подарунок не потрібний, навіщо витрачатися
  • Навіщо ти це робиш? Навіщо рахуєш кожну копійку? Це ж рідні люди, Солю! Тобі що, шкода для близьких? Ми ж сім’я, у нас все спільне. – Спільне – це коли обидва знають, куди йдуть гроші. Чому я дізнаюся про ці «потреби» тільки тоді, коли на картці не вистачає на комуналку?
  • — Василю, не прикидайся дурнuком, прошу тебе. Це тобі зовсім не личить. Мені навіть смішно, чесно! Сьогодні мені дзвонила твоя Ліля й просила дати тобі розлучення. Терміново, до речі. От і зайнялося в неї в одному місці. Ось я й питаю — ти мене покидаєш чи ні? — Кому дзвонила? — оторопів Василь. — Мені. Кому ж іще? Василю, схаменися! Ну що з тобою? 
  • Через тиждень Дар’ї зателефонував нотаріус. Мама залишила заповіт. Квартира — двокімнатна, у старому районі на околиці міста — переходила до дочки. Дар’я приїхала, оформила документи, отримала ключі. Вона повернулася додому пізно ввечері. Павло сидів перед телевізором, гортаючи телефон. Дар’я присіла поруч: — Павло, мама залишила мені квартиру.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes