Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • Приїхав як інструктор для ЗСУ. CБУ викрила бритaнця, який працював на російські спeцслужби

Приїхав як інструктор для ЗСУ. CБУ викрила бритaнця, який працював на російські спeцслужби

Viktor
2 Грудня, 20252 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Приїхав як інструктор для ЗСУ. CБУ викрила бритaнця, який працював на російські спeцслужби

Контррозвідка СБУ спільно зі спецслужбами Великої Британії викрила британця Росса Девіда Катмора, який за завданням спецслужб Росії протягом 2024-2025 років здійснював розвідувальну та диверсійну діяльність на території України. Нині чоловік перебуває під вартою.

Про це 2 грудня повідомила “Українська правда” з посиланням на джерела у контррозвідці СБУ.

Зазначається, що спецоперацію з викриття провели на початку жовтня.

За словами співрозмовника видання, Росс Девід Катмор у 2024 році прибув в Україну як військовий інструктор для допомоги у навчанні та підготовці особового складу ЗСУ.

Він додав, що Катмор мав військовий досвід, отриманий під час проходження військової служби в армії Великої Британії та перебування на Близькому Сході.

Також джерело “УП” повідомило, що Катмору “для виконання цільових вбивств на території України” спецслужби РФ передали вогнепальну зброю та боєприпаси до неї.

Зокрема, слідство має підстави вважати, що інструктор завозив та розподіляв в Україні зброю, з якою були вбиті Дем’ян Ганул, Ірина Фаріон та Андрій Парубій.

“На даний час Катмор затриманий, перебуває під вартою, слідчі дії тривають”, – підсумував співрозмовник видання.

Джерело

Навігація записів

На тeриторії Києвo-Пeчерської лaври відкрили пoгруддя гeтьмана Івaна Мaзепи.
Зaтримано кoлишнього тoппосадовця “Енeргоатому”: його підoзрюють у зв’язках з Роcією

Related Articles

У Чeчні через удaр дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибyх

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до У Чeчні через удaр дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибyх

НАЗК виявило незаконне збaгачення на понад 23 млн грн закарпатського митника

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до НАЗК виявило незаконне збaгачення на понад 23 млн грн закарпатського митника

Гетманцев пов’язав низькі зарплати українців з невисокою продуктивністю їхньої роботи

Viktor
5 Грудня, 20255 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Гетманцев пов’язав низькі зарплати українців з невисокою продуктивністю їхньої роботи

Цікаве за сьогодні

  • У Чeчні через удaр дрона в будівлі Грозний-сіті прогримів вибyх
  • НАЗК виявило незаконне збaгачення на понад 23 млн грн закарпатського митника
  • Гетманцев пов’язав низькі зарплати українців з невисокою продуктивністю їхньої роботи
  • Літaк Зeленського в Ірлaндії переслiдували невідомі дрони військового типу – The Journal
  • Бійці спецпідрозділу ГУР знuщило російський вuнuщувач МіГ-29 в окyпованому Кpиму. ВIДЕО 
  • Сирcький: Укрaїнські військові утримують північну частину Пoкровська та блoкують спроби обходу міста
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes