В Україні ввели нові автономери! Кому доведеться міняти!

В Україні ввели нові номерні знаки, які будуть встановлюватися на автомобілі, що працюють від електрики. Як повідомляється, спеціальні номери будуть в зеленому кольорі, що для інших учасників руху говорить про нульовому рівні викидів транспортного засобу. Як виглядають номерні знаки і що в них особливого – читайте нижче.

Як повідомляється в Facebook в співтоваристві Electrocars Club Ukraine, використання спеціальних номерних знаків для електрокарів регламентується законом № 10405, який вступив ще в січні цього року. Однак видавати нові номери стали тільки недавно.

Одним з перших володарів новеньких номерів став засновник Facebook-спільноти Electrocars Club Ukraine Геннадій Мудрицький. Він також показав, як вони виглядають вживу.

автономер электромобиля

На відміну від звичайних номерів вперше в Україні на державних номерах зеленого кольору використовуються не тільки символи, що зустрічаються в кирилиці і латиниці, але і чиста латиниця. Так, на опублікованому фото можна побачити комбінацію символів “ZA”.

Ще одне нововведення стосується використання особливих буквених комбінацій, використовуваних для електричних автомобілів таксі. Тут будуть використані поєднання TZ, TY, TW, а також TV.

.

новые номерные знаки на машины

Повідомляється, що при реєстрації електромобіля будуть видаватися саме такі номери. Також будуть видані зелені держномери, якщо українець буде проводити розмитнення “евробляхі” на повністю електричному двигуні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *