Пoнeслocь! Вcлід за хаpків’янинoм, одeсит такoж хоче пеpедати свої землі пiд бaзy НAТ0

Одеський підприємець, громадський діяч та природозахисник Дем’ян Ганул звернувся з заявою до генерального секретаря Північноатлантичного Альянсу Єнса Столтенберга про бажання передати 5,3 га землі, що перебуває в його приватній власності, під розміщення військової бази НАТО в Кіровоградській області. Як передає Укрінформ, скан заяви Ганул розмістив на своїй сторінці в Фейсбуці.

«Так сталося, що я володію правом власності на більш як 5 гектарів землі у центральній частині України, яку отримав у спадок. У зв’язку з відкритим ринком землі хочу передати вищезгадану ділянку блоку NATO Allied Air Command на безкоштовне довічне користування», — йдеться у документі.

За словами підприємця, який неодноразово обстоював своїми діями інтереси Української держави, «цільове призначення (земельної ділянки – ред.) цілком підходить для розміщення військової бази Альянсу

Нагадаємо, Житель Харківської області запропонував НАТО розмістити на своїй земельній ділянці військову базу. Чоловік висловив готовність передати Альянсу 8,13 га у безкоштовне довічне користування.

Він офіційно зафіксував свою ініціативу, написавши заяву на ім’я генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга. Фото листа було опубліковано у Telegram-каналі «Оперативний ЗСУ».

У листі чоловік уточнив адресу земельної ділянки, яка розташована в одному із сіл області, а також підписав заяву та уточнив дату – 10 січня. Автор поста зазначив, що агресивні дії Росії лише переконують українців у необхідності інтеграції з НАТО.

Схожу тезу нещодавно озвучив і глава МЗС України Дмитро Кулеба, який пояснив, чому сусіди РФ прагнуть вступу до НАТО.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *