Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • ЖИТТЯ
  • Вчинок дружини, після якого я не міг спати, нічого не їв і загнав себе в яму, з якої, думав, не виберусь

Вчинок дружини, після якого я не міг спати, нічого не їв і загнав себе в яму, з якої, думав, не виберусь

Viktor
28 Грудня, 202528 Грудня, 2025 Коментарі Вимкнено до Вчинок дружини, після якого я не міг спати, нічого не їв і загнав себе в яму, з якої, думав, не виберусь

Жонатий з Ларисою я вже понад 20 років. Мали двійко синів, які вже давно дорослі. Виросли, як на дріжджах. Одному зараз 16, а іншому 19 виповнилося. І здавалося б, усе добре: сім’я нормальна, дім є, у домі є, стосунки у всіх хороші. Втім, не буває все так ідеально, еге ж? Є дещо, що я й досі не можу пробачити жінці. Хоча трапилося це дуже давно. Років 10 уже спливло відтоді, якщо не більше. Однак я все одно не можу позбути гіркоти на душі від того, що накоїла моя дружина. Не виходить з голови і все. 

Того злощасного дня моя дружина, напевне, вирішила, що їй замало моєї любові та уваги. Вона безсоромно закрутила роман з колегою по роботі. Я дізнався чисто випадково. З коханцем розібрався одразу. Зрештою, і дружину не забув поставити на місце. 

Потім емоції минули. Сіли, поговорили нормально. Вирішили, що залишимося разом заради дітей. Навчилися жити, як сусіди. Десять років якось протягли. Спочатку, звичайно ж, було дуже важко. З голови ніяк не виходили спогади, а огида до жінки брала гору. Заспокоювали мене рідні. Не спав ночами, їсти перестав практично, курив як локомотив, загнав себе в таку яму, що просто труба. Спасибі рідним, що допомогли, витягли.

Із дружиною стосунки стали налагоджуватися, поступово все затерлося, і почали все спочатку, але довіра так і не повернулася. Це раз, а по-друге, нічого не забулося. Через десять років, наче щось зламалося і прорвало. Спогади попливли рікою. Знову страшенна огида до жінки. Образа і ненависть.

Не знаю, що таке, але все знову йде по колу. Відносини із дружиною псуються. Вона плаче, вибачається, каже, що все усвідомила і дуже шкодує про все, шкодує, що завдала мені стільки болю. Розумом я, звичайно, все розумію, а от серце болить. Що мені  робити тепер? 

Що порадите чоловікові?

Як вчинити у такій ситуації? 

 Друзі, якщо вам цікаво читати ще більше наших історій – залишайте свої коментарі та не забувайте про лайки. Це надихає нас писати далі!

Навігація записів

Я намагаюся користуватися домашніми продуктами. У вихідні я завжди йду на місцевий ринок. Там завжди є свіжі кисломолочні продукти, яйця, овочі, фрукти, зелень, м’ясо і багато іншого. Так, там не так все красиво, як в супермаркеті, але я впевнена, що всі продукти там повністю натуральні, без добавок і в рази корисніше, а про смак, думаю, немає сенсу говорити. І ось, одним недільним ранком я вирушила на ринок. Коли я приїхала, відразу ж почула якісь обу рені kрики. Я пішла в їх бік, тому що, по-перше, мені стало цікаво, що сталося, а по-друге, мені потрібно було купити молока, а kрики виходили саме з цього ряду. Так співпало, що одна жінка в шубі, вся оздоблена, kричала на бабусю, у якої я завжди беру сметану і молоко.
— Не плач, мамо… Нехай іде. Нам буде краще без нього

Related Articles

– А ти не перебільшуєш? Невже й справді думаєш, що всі жінки настільки меркантильні? – Не думаю, – впевнений! Тож досі один

Viktor
23 Травня, 2026 Коментарі Вимкнено до – А ти не перебільшуєш? Невже й справді думаєш, що всі жінки настільки меркантильні? – Не думаю, – впевнений! Тож досі один

– І де вони збираються жити усі разом, коли в них завжди фінансові труднощі? – обережно поцікавилася Наталя, хоч уже здогадувалася, до чого йдеться. – Поки що орендували невеличку квартиру на краю міста, але там проблеми з пропискою. А дітей до школи без реєстрації не дуже хочуть брати, – Микола схвильовано встав і почав ходити колами. – Район там так собі, транспорт ходить не дуже, та й сусіди галасливі попалися їм.

Viktor
23 Травня, 2026 Коментарі Вимкнено до – І де вони збираються жити усі разом, коли в них завжди фінансові труднощі? – обережно поцікавилася Наталя, хоч уже здогадувалася, до чого йдеться. – Поки що орендували невеличку квартиру на краю міста, але там проблеми з пропискою. А дітей до школи без реєстрації не дуже хочуть брати, – Микола схвильовано встав і почав ходити колами. – Район там так собі, транспорт ходить не дуже, та й сусіди галасливі попалися їм.

Тихенько відчинивши двері до квартири батьків чоловіка, Аліна почула, що за спиною говорить свекруха.

Viktor
23 Травня, 202623 Травня, 2026 Коментарі Вимкнено до Тихенько відчинивши двері до квартири батьків чоловіка, Аліна почула, що за спиною говорить свекруха.

Цікаве за сьогодні

  • – А ти не перебільшуєш? Невже й справді думаєш, що всі жінки настільки меркантильні? – Не думаю, – впевнений! Тож досі один
  • – І де вони збираються жити усі разом, коли в них завжди фінансові труднощі? – обережно поцікавилася Наталя, хоч уже здогадувалася, до чого йдеться. – Поки що орендували невеличку квартиру на краю міста, але там проблеми з пропискою. А дітей до школи без реєстрації не дуже хочуть брати, – Микола схвильовано встав і почав ходити колами. – Район там так собі, транспорт ходить не дуже, та й сусіди галасливі попалися їм.
  • Тихенько відчинивши двері до квартири батьків чоловіка, Аліна почула, що за спиною говорить свекруха.
  • Василь, опустивши голову, поплентався до дверей. Але невдовзі з коридору пролунали звуки ..: — Галю, припини! Я просто поговорити пішов! Нічого такого не було, чесно!Люда лише зітхнула, повернувшись, і пробурмотіла:— Напевно, в минулому житті я заслужила таке..
  • – Продаємо тут будинок і їдемо назад в Україну. – Як це їдемо? У мене хороша робота, пристойна зарплата, ти теж працюєш, будинок хороший. Син закінчить інститут і теж сюди перебереться. Мене тут все влаштовує
  • — Денисе, ти нічого не хочеш мені сказати? — спокійно запитала я, застібаючи блискавку на валізі. Всередині мене все вигоріло. Ні сліз, ні істерик, ні бажання кидатися на шию з криками «як ти можеш!» — Марино, ну… мама в чомусь права, — промурмотів він, нарешті піднявши на мене погляд. У його очах не було ні жалю, ні провини. Тільки роздратування від того, що я затягую неприємну сцену.
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes