Жириновський: “У нас немає братнього народу і ніколи не було. Сьогоднішній матч закінчиться тим, що вони з ганьбою вилетять з турніру, туди їм і дорога”

Жириновського хоче, щоб Україна вона вилетіла з турніру сьогодні.

В російській Думі різко прокоментували майбутній матч збірної України з командою Швеції, який відбудеться сьогодні ввечері і визначить останнього учасника чвертьфіналу Євро-2020.

Депутат російського парламенту Ігор Лебедєв (син Володимира Жириновського) заявив, що йому “н **** ть на збірну України”: на його думку, українські футболісти програють команді Швеції і вилетять з турніру сьогодні. Про це він розповів в коментарі російському спортивному виданню “Спорт-Експрес“.

При цьому він зазначив, що сьогоднішній матч все-таки буде дивитися, оскільки любить футбол. Однак підтримувати українську команду Лебедєв не стане.

“За Україну я вболівати не буду точно. Спочатку ми обговорюємо форму, потім їх вихід в плей-офф. Всі збожеволіли. Навіщо мені ця Україна? На * рать мені на них! Вилетять вони сьогодні з турніру, туди їм і дорога! Менше вашої уваги буде до них “, – заявив російський політик.

Більш того, парламентарій підкреслив, що в особі українців у Росії немає братнього народу, а усталений термін з цього приводу був придуманий в Радянському Союзі і не відповідає дійсності. За його словами, братські народи не поводяться по відношенню до Росії так, як це роблять українці.

“У нас немає братнього народу і ніколи не було. Це комуністична ідеологія, вбита в наші голови. Якби у нас був братній народ, то він не вів би себе так, як Україна веде зараз. У Росії братів і сестер ніколи не було. Нас всі ненавидять “, – заявив парламентарій.

При цьому російський депутат не став називати причини, які змусили українців в 2014 році переглянути своє ставлення до сусідньої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *