Вiдeo. У Мepeжi пpигaдaли пpopoчi cлoвa Сepгiя Пpитули у eфipi пpoгpaми Comedy club

3 червня радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол повідомив, що за результатами аудиту Державного резерву виявили нестачу майже 2700 вагонів зерна. При цьому чиновник сказав, що зерно, мовляв, «з’їли миші» — а пізніше пояснив, що то була метафора, й імена «мишей» обов’язково з’ясують.

“Недостача майже 2700 вагонів зерна, яке повинно знаходитися на зберіганні у Держрезерві. Сума збитків – більше 800 мільйонів гривень. Лише зі складів територіальної структури Держрезерву у Тернопільській області, звідки я родом, зникло пшениці, яка помістилася б у 150 вагонів-зерновозів“, – повідомив він.

За словами Апостола про нестачу заявив колишній керівник Держрезерву Ярослав Погорілий. Зниклі вагони виявили під час аудиту.

Апостол також зазначив, що йшлося про державні запаси, розраховані забезпечити населення хлібом на випадок форсмажорної ситуації.

«І цю так звану «подушку безпеки» 40-мільйонної країни банально розікрали і розпродали», — додав він.

Відомий український актор та телеведучий Сергій Притула вже жартував на цю тему.

“Миша – злісний ворог українців. Збере колгосп 100 тисяч тон зерна, а як здавати – то є тільки 20. І одне питання – а де? А тут вже голова колгоспу сидить в новому автомобілі Lexus і каже: “А нема – миші з`їли”, – жартував гуморист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *