Верещук прокоментувала скaндaл навколо її знайомства з російською журналісткою Мариною Ахмедовою

За словами народної депутатки, скандал навколо її знайомства з російською журналісткою Мариною Ахмедовою є замовною медійною кампанією в інтересах її конкурентів на мерських виборах у Києві.

Ірина Верещук в ефірі Politeka Online підтвердила факт знайомства з Ахмедовою та факт поїздки на її нагородження журналістською премією в Москві у 2015 році. Верещук підкреслила, що ніколи цього не приховувала і ця інформація завжди була доступна в Інтернеті.

“Я дійсно давала їй інтерв’ю. Вона до мене приїхала у Рава-Руську, тоді ще як до міського голови, що зробила відому на увесь світ заяву, назвавши Росію “сурогатом імперії зла”, – зазначила Ірина Верещук.

Також народна депутатка наголосила, що тоді у 2013 році до неї приїжджало багато російських журналістів, які намагалися дізнатися, чому Рава-Руська хоче в Європейський Союз.

Вона також нагадала, що Марина Ахмедова брала інтерв’ю у 2015 році не лише у сепаратистів, а й у майданівців, у генерала Кульчицького, у Дмитра Яроша та Андрія Садового.

“Це її робота спілкуватись із представниками різних сторін під час конфліктів”, – підкреслила Ірина Верещук.

Крім того, політик відповіла на закиди щодо поїздки на церемонію нагородження до Росії.

“Чи я була на нагородженні у 2015 році? Так, була. Я цього не приховую, і все це завжди було в інтернеті, але почали цьому додавати емоцій лише тоді, коли я стала кандидатом на посаду міського голови Києва. На той момент я не була ні військовослужбовцем, ні державним службовцем, ні народним депутатом – була лише цивільною особою”, – додала Ірина Верещук.

Крім того, народна депутатка заявила, що їй надходили пропозиції за гроші зняти публікації з фейсбук-сторінок та телеграм-каналів, які “випадково” оприлюднили цю інформацію. Але вона відмовилась, бо не бачить в цьому проблеми.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *