Венедіктова дала нову посаду прокурору, який обіцяв на банкеті “Їб*ти як тупих свиней” підлеглих. Пропрацював 1 день

На фото – 30-річний Микола Петришин, якого у вересні призначили, а за кілька днів попросили з посади прокурора Тернопільської області. Була інфа, що прокурор відзначив хлібну посаду банкетом, на якому змушував підлеглих обіцяти “виконувати будь-які накази”. А якщо вони не будуть підкорятись, то пообіцяв їх “їб*ти як тупих свиней”.

Після скандалу Петришина попросили піти. Щоб згодом… призначити заступником керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій сфері. І справді, подумала Венедіктова, навіщо звільняти прокурора, у якого за останні кілька років з’явилось 2 квартири, 200-метровий будинок в Києві, земельні ділянки та 4 автомобілі? Цінний кадр!

Нагадаємо,

У понеділок, 14 вересня, 30-річного Миколу Петришина призначили прокурором Тернопільської області, а в середу, 16 вересня, його попросили піти з посади. Про це повідомили в Центрі протидії корупції (ЦПК).

Як стало відомо, в день свого призначення Микола Петришин влаштував банкет, на якому, за даними ЦПК, він змушував своїх підлеглих обіцяти “виконувати всі його накази”. Наступного дня прокурор заявив, що ніякого банкету не було і що він нічого не вживав.

Також повідомляють, що протягом останніх кількох років у Петришина з’явилися дві квартири, приватний будинок у Києві площею 200 кв. м, земельні ділянки і чотири автомобілі. Свій численний статок прокурор пояснив тим, що у нього “красива дружина, яка займається бізнесом”.

Центр Протидії Корупції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *