“Слуги” визначили проблемне міністерство! “Є деякі питання”!

Про те, діяльність якого міністерства викликає найбільше запитань, розповіла нардеп партії “Слуга народу” Галина Янченко в ефірі каналу “Україна 24”.

“Зараз достатньо складне міністерство у часи коронавірусу — це Міністерство охорони здоров’я. З одного боку, можна їм поспівчувати, тому що велика відповідальність лягла на їхні плечі, а з іншого, є деякі питання. Зокрема, питання щодо закупівель”, — сказала вона.

Янченко також відповіла, чи будуть викликати міністра охорони здоров’я для доповіді у Верховну Раду.

Я думаю, що викликати Степанова (на годину запитань уряду — ред.) буде в планах. Крім того, пропонували навіть сьогодні його покликати, але зупинилися на одному міністрі. Об’єктивно година для доповіді та запитань — це не дуже багато. Але буде можливість послухати Степанова, наприклад, наступного пленарного тижня”, — сказала вона.

Нагадаємо, народна депутатка від “Слуги народу” Галина Янченко розповіла, які пункти уряд має включити до програми дій.

“В програмі насамперед мають бути ті пункти, про які говорили президент Зеленський та наша партія перед виборами. Є два документи: передвиборча програма Зеленського та передвиборча програма партії “Слуга народу”. Друге — це економічний документ, напрацьований разом з 90 аналітичними центрами, про те, як Україні виходити з економічної кризи, викликаної коронавірусом. Його також варто інтегрувати в програму”, — сказала вона.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *