“Слуги” та “ОПЗЖ” не виграли нічого! Рейтинги яких партій зараз ростуть, а яких – падають!

За даними соціологічної групи «Рейтинг», майже всі політичні сили, присутні в парламенті, демонструють зниження рейтингів, передають Патріоти України.

Так, «Слуга народу» за останній втратила відразу 0,4% можливих голосів. Про свої симпатії цій політсилі нині заявили 15,6% опитаних. А на минулому тижні їх було 16%. Стільки ж втратила Опозиційна платформа «За життя» − із 11,9% її рейтинг упав до 11,5%. «Європейська Солідарність» мала 11,3%, а зараз – 11%. «Батьківщина» за тиждень втратила 0,2% прихильників – із 8,2 до 8%.

У той же час рейтинг прихильників політичної партії «За Майбутнє» за останній тиждень зріс. Як свідчать дані моніторингу, на минулому тижні вона мала 5,8% підтримки, а на цьому – вже 5,9%.

Також у дослідженні «Рейтингу» зазначається, що українці більше довіряють місцевій владі, ніж центральній. Про довіру місцевій зазначили 35% опитаних, а про довіру центральній – усього 17%. Дослідження проводилося групою «Рейтинг» протягом 19–22 вересня цього року. У ньому взяло участь населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 5000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *