Щойно! Полетять найвищі голови : Виявляється, що на борту літака АН-26, який рoзбивcя під Чугуєво перебували не ті люди

У літаку, який розбився під Харковом біля Чугуєва, було більше людей, ніж мало бути. А в кабіні пілотів були не ті люди, які мали там перебувати.

Про це в ефірі «Свобода слова Савіка Шустера» заявив генерал-лейтенант Збройних сил України Михайло Забродський повідомляє Україна сьогодні

«Я не хочу розкривати таємницю слідства, але на борту було більше людей, ніж мало бути. І в кабіні пілотів були не ті люди, які мали там перебувати», — заявив Забродський.

Є питання, хто був на правому місці пілота, додав віцепрем’єр-міністр України, голова комісії з розслідування обставин авіакатастрофи літака Ан-26 Олег Уруський.

Нагадаємо, 25 вересня біля міста Чугуїв, що у Харківській області, впав військовий літак Ан-26Ш. В авіатрощі загинули 26 людей. З них 25 загинули на місці і один — від опіків, несумісних із життям, у лікарні. З 27 офіцерів та курсантів, що були на облавку, вижив лише один.

Слідство і розглядає чотири версії авіатрощі: технічна несправність, помилка екіпажу, помилка керівництва польотами та неналежна підготовка літака. Можливість теракту чи диверсії вважають малоймовірними, але також не відкидають. 30 вересня віцепрем’єр-міністр, голова державної комісії зі з’ясування причин та обставин катастрофи Ан-26 Олег Уруський заявив, що на технічні несправності літака наклався людський фактор у різних його проявах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *