Позбавтеся від пігментних плям, веснянок і зморшок всього за тиждень!

За даними Американської академії дерматології, пігментні плями утворюються в результаті тривалого впливу сонця. Всі ненавидять пігментні плями, особливо на обличчі! У зв’язку з цим існує величезна кількість косметичних засобів для їх лікування. Але оскільки всі ці засоби містять хімічні речовини, вони можуть бути небезпечні для вашого здоров’я.

На щастя, є кілька домашніх засобів для позбавлення від пігментних плям. Але для того, щоб повністю від них позбутися знадобиться багато часу. Проте, народний засіб, який ми пропонуємо є досить ефективним, а його інгредієнти легко доступні.

РЕЦЕПТ:

Інгредієнти:

1 великий лимон вівсяна крупа приготування:

Змішайте ці два інгредієнти в однорідну суміш. Попередньо очистіть обличчя. Тепер нанесіть маску і залиште принаймні на 20 хвилин.

По закінченню часу змийте теплою водою. Вівсянка очищає пори і поглинає всю грязь. Шкіра на обличчі буде сяяти. Лимонний сік освітлює шкіру, видаляє пігментні плями, веснянки.

Вітамін С, що міститься в лимонах потужний антиоксидант, а це робить і зморшки менш помітними, так як він стимулює вироблення колагену. Комбінація цих компонентів – творить чудеса!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *