Настав сезон холодних дощів! Свіжий прогноз погоди!

Погоду в Україні у вівторок, 29 вересня, буде визначати циклон з Австрії та Угорщини під назвою Зора, який принесе в більшість областей сильні дощі.

Таким прогнозом на своїй сторінці в Facebook поділилася синоптик Наталія Діденко. Крім погодних змін, вона також попередила метеочутливих українців про магнітні бурі 29-30 вересня, які можуть вплинути на погіршення їх самопочуття, пише obozrevatel.com.

Так, 29 вересня в західних областях країни, а також на Вінниччині та Одещині можливі сильні зливи з грозами. Опади дотягнуть, але в меншій мірі, і до більшості центральних областей, південній частині, крім Запоріжжя та Криму.

На решті території України в цей день значних опадів не передбачається. Вітер буде східний і південно-східний, поривчастий. Температура повітря протягом дня складе +18 … + 23 градуси, на півдні тепліше – до +24 … + 28.

У Києві на вівторок значних дощів теж не прогнозують, в місті буде ще досить тепло – приблизно 20 градусів. Тоді як 30 вересня о столиці відчутно похолодає.

“Так що заскочити і циклон, і магнітні бурі – самі розумієте, треба поберегтися. Як – кожен вже знає свої слабкі сторони, тому – без надмірної активності. Це ж осінь, всяке буває”, – підсумувала свій прогноз Діденко.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *