Напросилися! Евробляхерам готують серйозні неприємності!

Евробляхерам в Україні підготували малоприємний сюрприз після того, як під будівлею Кабміну на початку червня зібралися кількасот протестувальників. Відповідне відео було опубліковано на сторінці “АвтоЕвроСіла” в соцмережі Facebook, передає styler.

Протестуючі везли під будівлю Кабміну свої автомобілі і сигналили, щоб привернути до себе увагу уряду. Мітингувальники вимагали від Мінфіну прискорити розгляд законопроекту і надати свої висновки.

Після цього центральний орган виконавчої влади України вирішив провести зустріч з авторами законопроекту, щоб вирішити питання, що хвилюють і залагодити конфлікт.

Організатори акції також відзначають, що законопроект про розмитнення автомобілів з Єврономер вже готовий і зараз знаходиться на розгляді в Міністерстві фінансів України.

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією не отримуватимуть за місцем проживання штрафи за перевищення швидкості. Інформація про штрафи буде передаватися в Державну прикордонну службу. І поки такі водії не оплатять штрафи, вони не зможуть виїхати в іншу країну.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *