Декларація Разумкова: мережа ломбардів, особняк і загадкова позика у майже мільйон доларів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков задекларував 1,27 млн грн за минулий рік.

Основний дохід йому принесла не робота в Раді, а підприємницька діяльність.

Про це вказано у його декларації, оприлюдненій в Єдиному реєстрі декларацій.

Свої доходи Разумков отримав за зайняття підприємницькою діяльністю (914,2 тис. грн), за роботу у Раді (178,53 тис. грн), у ТОВ «Українська політконсалтингова група» (88 тис. грн). Також він заробив на відчуженні цінних паперів і корпоративних прав (51,4 тис. грн) та на продажі електроенергії, виробленої з альтернативних джерел енергії за «зеленим» тарифом. 

Спікер також скористався соціальною допомогою на суму 10,3 тис. грн.

Чималу суму Разумков дав у борг третій особі — 26,7 млн грн. На брифінгу після засідання погоджувальної ради він пояснив, що гроші позичив ще у 2016 році, коли займався бізнесом, а не політикою. 

Серед його володіння — заміський особняк на 500 квадратних метрів вартістю майже 3 млн гривень, земельні ділянки та кілька квартир у Києві і області.

Дружина Разумкова має нерухомість в Миколаєві та Черкаській області. Також вона є власницею 4 компаній — «Українська політконсалтингова група», Ломбард «ПРО100КРЕДІТ», «Бізнесінвестбуд» і «Інтерінвест ХХІ століття» та мережа ломбардів, що складається з семи відділень. До обрання народним депутатом Разумков також був співвласником мережі ломбардів.

Спікер також задекларував автопарк вартістю понад 2 млн грн. Пересувається на Toyota Land Cruiser 200 (2013 року), Toyota Camry (2012 року), Tesla Model S (2017 року) і BMW X5 (2016 року).

Зазначимо, що Дмитра Разумкова обрали головою Верховної Ради 9-го скликання 29 серпня 2019 року. Більше інформації про спікера та його заступників — тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *