Циганський гороскоп: яка доля чекає на Вас згідно з місяцем народження

Хоч ми і орієнтуємося на астрологічні прогнози, але у багатьох народностей були свої обчислення і системи знаків, які визначали долю людини і її характер в залежності від періоду, коли вона народилася.

Циганський гороскоп аналогічно традиційному також розділений на 12 знаків, кожен з яких охоплює певний період часу.

Чаша 21.01 – 19.02

Знак, який вказує на людину нерішучу, що коливається і перебуває в тривалих роздумах, перш ніж втілити будь-яку ідею в реальність. Люди-чаші схильні залишати справи в незавершеному стані, незважаючи на те, що при народженні вони отримують дар надзвичайної оригінальності та креативності.

Чаші тонко відчувають гармонію у стосунках і мріють зробити всіх оточуючих людей щасливими. Їм дуже щастить у грі, але тим не менш, у Чаш проявляється тенденція набагато більше витрачати, ніж їм дозволяють їхні доходи.

Щодо здоров’я. Тут люди-чаші втомлюються дуже швидко. Знесиленння може привести до психічного і фізичного виснаження або задишки.

Капюшон 20.02 – 20.03

Цей знак у взаєминах із зовнішнім світом дуже недовірливий, він спокійний і серйозний. Особливий дар людей-капюшонів – знаходити відданих і щирих друзів, готових їм надати допомогу в нужді або підтримати їх в хвилини тривоги і душевної печалі.

Капюшони регулярно відчувають фінансові труднощі, але при цьому швидко і легко їх вирішують, так як вони в трудовій діяльності неймовірно винахідливі. Відносно роботи вони рішучі і заповзятливі.

Щоб залишитися здоровими, капюшонам потрібна атмосфера тиші і спокою – лише в цьому випадку вони себе почувають комфортно. Користь також їх організму принесуть гімнастика і масаж.

Кинджал 21.03 – 20.04

Досить практичний знак, який ніколи не втрачає час, завжди рухається до своєї мети швидко і прямо. Люди-кинджали мають дар інтуїції, везучі в іграх, без особливих зусиль виграють парі. Любителі конкуренції і змагань, завжди рухаються до своїх цілей вперед, проте схильні до імпульсивних дій, а часом і до дій агресивного характеру.

Кинджали відмінно розпоряджаються грошима, це приголомшливі адміністратори. Дуже часто володіють справжнім «залізним» здоров’ям.

Вінок 21.04 – 20.05

Люди-вінки – любителі комфорту і розкоші, вважають, що їм відповідає лише найкраще, що в житті взагалі є. При цьому вони абсолютно не схильні кидати на вітер гроші. Цей знак наділений особливим даром – непохитною наполегливістю. Вінки до впертості наполегливі, що часом може викликати неприязнь у навколишніх, але частіше – захоплення їх досягненнями.

Рідко очікують, що блага самі впадуть до них з неба, тому в роботі просуваються і розвивають власну справу з величезною рішучістю, ініціативністю, в результаті це завжди приводить до успіху і особистісного росту. Нерідко вінки своє покликання знаходять в індустрії розваг і моди.

Мають міцне здоров’я, для підтримки якого їм необхідний тільки відповідний і своєчасний відпочинок, після якого чесно можна сказати: «добре відпочив, тепер можна і попрацювати».

Підсвічник 21.05 – 20.06

Шанувальник прив’язаностей, дружби, знайомств і зв’язків, цей знак ніколи не стане демонструвати до інших холодну байдужість. Виділяє теплоту і гостинність за що його і люблять оточуючі, і він про це прекрасно знає. Підсвічник може здатися безкорисливою і щедрою людиною, але тим не менш, це лише видимість.

Дар Підсвічників – це розум. Вони тямущі і розумні, що викликає у інших захоплення. Люди-підсвічники, перш ніж витратити гроші, спочатку воліють накопичити певну суму. Часом спрага накопичення у них стає занадто перебільшеною, і вони ризикують стати справжніми скнарами.

Для підтримки гарного здоров’я і фізичної форми підсвічникам потрібний рух і фізичне навантаження, тому їм рекомендовано займатися спортом.

Колесо 21.06 – 21.07

Під даним знаком народжені люди, яких ведуть емоції і імпульсивність. Люди-колеса надзвичайно непостійні і нестійкі, тому їх тонка чутливість може перетворитися на негативну якість – підвищену ранимість.

Колеса дуже схильні до мрій і снів, а не до практичних дій. Це – мовчазні захисники і «хранителі». Люди-колеса обдаровані чудовою здатністю до концентрації своєї уваги. Граничне вміння і зібраність допомагають їм сфокусуватися на проблемі, вони можуть зайняти лідерство позицій на своїй роботі, відрізнятися високою продуктивністю.

Проте, зворотна сторона напруженої і тривалої концентрації уваги – це виснажливі мiгренi. Зміна роду діяльності, тимчасове розфокусування уваги і відпочинок допоможуть підтримати здоров’я.

Зірка 22.07 – 22.08

Чарівні Зірки намагаються максимально використовувати свій природний дар. Пишність свого сяйва і практично магічний спосіб буття – ось основна збрoя людей-зірок проти всіх життєвих негараздів і труднощів на шляху. Зірки – це справжні «щасливчики», улюбленці долі. Удача завжди знаходиться на боці даного знаку.

Щодо здоров’я, вразливим місцем Зірок є хребет і суглоби, які часто піддаються великим навантаженням, через їх пристрасне бажання бути блискучими у всьому без винятку.

Дзвін 23.08 – 22.09

М’якість і доброта – природний дар всіх тих, хто народився під цим знаком. Такі люди володіють досить реалістичним поглядом на світ і є вкрай працьовитими особистостями. Люди-дзвони дуже часто мають в суспільстві значну вагу. Їм властива вельми рідкісна здатність уважно вислуховувати співрозмовника, і робити в конструктивній формі критичні зауваження, хоча дуже часто вони до оточуючих надмірно вимогливі.

Гроші люди-дзвони використовують, щоб почуватися впевненими і захищеними, і, дуже часто, довго розмірковують, перш ніж здійснювати комерційні угоди або почати переговори.

Природна добродушність і сердечність Дзвонів сприяють багато в чому хорошому здоров’ю. Але все ж таки варто додати до цього помірні фізичні навантаження, приємну і спокійну атмосферу, можливо навіть масаж.

Монета 23.09 – 22.10

Знак істинної чарівності, що володіє даром віртуозного мистецтва спілкування з людьми. Люди-монети прекрасно інформовані в тому, як вирішити будь-яку проблему, завжди переповнені позитивом і охоче діляться ним з оточуючими.

Розсудливі і раціональні Монети надають величезного значення не тільки душевним якостям, але і фізичним тих людей, з якими їм доводиться взаємодіяти. Дуже ділові та підприємливі люди цього знаку відмінно справляються з веденням переговорів і мають хороше почуття справедливості.

Щодо здоров’я. Тут люди-монети взагалі не потребують порад, так як самостійно прагнуть його підтримувати, використовуючи для цього всі можливі засоби.

Дага (довгий кинджал) 23.10 – 21.11

Дага вручалася цигану як символ закінчення підліткового періоду. Тому нерідко асоціювалася з небуттям минулого і початком чогось нового. Дага – це інтенсивна алертність і сприйнятливість.

Під впливом даного знаку народжуються загадкові і сильні люди, з неприборканим і твердим характером, який, як правило, викликає загальну повагу і пошану. Вони представники аналітичного складу розуму, які здатні чуйно сприймати і помічати все, що відбувається навколо них.

Мають досить міцне здоров’я від народження, але при цьому, часто не надто стежать за собою.

Сокира 22.11 — 21.12

Знак людей ризикованих. Це вічні «шукачі пригод». Люди-сокири впевнено і хоробро зустрічають кожен новий день, демонструючи свою нестримну тягу до свободи у всіх проявах.

Природний дар Сокири – швидкий і чіткий розум. Прекрасна кмітливість в купі з розсудливістю і практичністю дозволяє цьому знаку почувати себе легко і невимушено в будь-яких обставинах і в будь-який атмосфері.

Сокири вважаються надійними людьми, які що заслуговують на довіру. Найчастіше, фізично це дуже міцні люди, правда схильні зловживати своєю вродженою витривалістю.

Підкова 22.12 — 20.01

Нестримний ентузіазм – привілей і дар людей цього знаку. Для людей-підков характерним є яскраве сприйняття і висока інтенсивність почуттів, які вони проявляють. Підкови вважаються відданими і дуже надійними друзями, завжди готовими прийти на допомогу.

Підкови наполегливі, завжди намагаються у всьому домогтися абсолютної досконалості. У той же час, це як правило, безстрашні і дуже зухвалі люди, готові на багато що заради своїх інтересів, здатні в житті ризикувати. Часто підкови отримують багато від життя або ще більше втрачають.

Зазвичай Підкови в роботі є дуже успішними, тому що вміють наполегливо працювати, не роблячи ніяких пауз, вони завжди знаходять шляхи здійснення власних проектів.

Щодо здоров’я, найслабше місце людей-підков – ясна і зуби, а також шийні відділи хребта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *