Новини України сьогодні

  • НОВИНИ
  • ЖИТТЯ
  • ПОРАДИ
  • ЗДОРОВ’Я
  • КУХНЯ
  • ГУМОР
  • ЦІКАВО
  • Home
  • НОВИНИ
  • Україна отрuмaла від пaртнерів 10% нeобхідної вiйськoвої дoпoмогu – Мaляр

Україна отрuмaла від пaртнерів 10% нeобхідної вiйськoвої дoпoмогu – Мaляр

admin
14 Червня, 202214 Червня, 2022 Коментарі Вимкнено до Україна отрuмaла від пaртнерів 10% нeобхідної вiйськoвої дoпoмогu – Мaляр

Україна на сьогодні отримала від західних партнерів близько 10% від військової допомоги, необхідної для протидії російській агресії.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону

Пряма мова: “Від того, що Україна заявляла, що нам потрібно, ми на сьогодні маємо приблизно 10%”.

Деталі: Маляр зазначила, що Україна на день витрачає 5-6 тисяч артилерійських снарядів, а Росія – в 10 разів більше.

“На сьогодні Україна використовує всі свої потужності й сили, щоб чинити Росії опір. Можливості по озброєнню, по кількості військовослужбовців у Росії значно переважають. І яких би зусиль не докладала Україна, якою б професійною не була наша армія, без допомоги партнерів ми не зможемо виграти цю війну”, – сказала вона.

За словами Маляр, зараз необхідно ставити питання про чіткі терміни постачання військової допомоги.

“Ми очікуємо, що наші західні партнери не просто зголосяться допомагати, як це вже є зараз, але й будуть чіткі часові рамки, і це будуть найближчі терміни, і це буде саме та допомога, якої потребує Україна”, – наголосила заступниця міністра.

Джерело: Українська правда

Навігація записів

Відновленню не підлягaє: ЗСУ покaзaлu, як з одного удaру перетворuлu нa факел 40-тоннuй шляхопрокладач БaТ-2 ЗС РФ
Зеленський пpигoлoмшив заявою: “До мене дійшли шoкyючi слухи, щодо нашої армії, інформацію вже перевіряють, якщо виявиться правдою, то…

Related Articles

Щoйно! Веpещук це повідoмила на всю країну. “Пpезидент cказав мені, що …”

Viktor
4 Вересня, 20244 Вересня, 2024 Коментарі Вимкнено до Щoйно! Веpещук це повідoмила на всю країну. “Пpезидент cказав мені, що …”

Це дійсно чорна середа… Зранку Львів, а щойно ще одне місто мільйонник накрило ракетами….

Viktor
4 Вересня, 2024 Коментарі Вимкнено до Це дійсно чорна середа… Зранку Львів, а щойно ще одне місто мільйонник накрило ракетами….

Укpаїну врятує жiнка. Відомий аcтролог нaзвав її ім’я…

Viktor
4 Вересня, 2024 Коментарі Вимкнено до Укpаїну врятує жiнка. Відомий аcтролог нaзвав її ім’я…

Цікаве за сьогодні

  • Щoйно! Веpещук це повідoмила на всю країну. “Пpезидент cказав мені, що …”
  • Це дійсно чорна середа… Зранку Львів, а щойно ще одне місто мільйонник накрило ракетами….
  • Укpаїну врятує жiнка. Відомий аcтролог нaзвав її ім’я…
  • Щoйно! CБУ затpимала чеpгову зpаднuцю. Ви тільки пoгляньте ким вoна пpацювала та де пpоживала
  • Пoльща допоможе відновити Львiв після рaкетного удару РФ — Донaльд Туcк
  • Укpaїнcькi мiнicтpи мacoвo пишуть зaяви пpo звiльнeння. Пoвний пepeлiк
Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes