Прогноз погоди на кінець березня! Українцям варто очікувати змін погоди!

В кінці березня 2020 року українцям варто очікувати зміни погоди – по всій країні різко похолодає. Температурний мінімум складе -6 ° С вночі.

Як розповів начальник відділу метеопрогнозів Українського гідрометцентру Владислав Білик, українцям варто приготуватися до похолодання в самому кінці місяця, передають “Факти”.

“З 31 березня очікується зниження температури. Знову побачимо лід на калюжах, можливі також сніг, пориви вітру. Але це похолодання буде нетривалим”, – розповів він.

Крім того, у четвер, 26 березня, очікується суха погода, швидкість вітру – близько 10 метрів в секунду, уточнює “Укргідрометцентр”. На заході вдень температура буде +10 .. + 12 ° С, вночі – до -6. А на півдні денна температура підніметься до відміток + 14..15 ° С, вночі – близько нуля.

У п’ятницю, 27 березня, буде суха погода, швидкість вітру – близько 12 метрів в секунду. Вдень на заході та півночі тепло – + 11..14 ° С, вночі – до -4 ° С. На півдні повітря прогріється до + 15 ° С.

У суботу, 28 березня, буде також сухо, швидкість вітру – близько 10 метрів в секунду. Вдень у західних та північних областях України + 12..14 ° С, а на півдні повітря прогріється до + 15 ° С.

У неділю, 29 березня, можливі невеликі опади в Харківській і Луганській областях. Швидкість вітру – близько 8 метрів в секунду. Вдень на заході, а також місцями в північному і південному регіонах очікується + 12-14 ° С.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *