Названа дата початку справжньої зими в Україні! Коли піде сніг!

Таршіенський храмовий комплекс науковий співробітник Українського гідрометеорологічного інституту Владислав Тимофєєв розповів, що на зміну «бабиного літа» прийде різке похолодання.

Про це повідомляє Обозреватель.

«Поточна погода є аномалією, як за статистичними показниками, так і за відчуттями, і може розглядатися як повернення тепла, можливо, останнього перед настанням зими, – зазначив Тимофєєв.

За словами синоптика, погода в перший тиждень листопада – аномальна, так як «середня денна температура в період 4-5 листопада – вище 13 градусів», а це перевищення і для середнього, і для максимального показника.

Вчений вважає, що дану ситуацію можна охарактеризувати як прояв глобальної зміни клімату, «яке зазвичай проявляється в підвищенні температури повітря».

«Нинішнє листопадове тепло також пов’язано з перенесенням повітря з тропічних районів при взаємодії з великим циклоном над Європою», – пояснив синоптик.

Тимофєєв впевнений, що з огляду на аналіз подібних процесів, можна припустити, що в Україні антициклон буде домінувати ще деякий час, забезпечуючи українцям теплу погоду. Однак відразу після його відступу можливо різка зміна погоди зі зниженням температури і сильними опадами.

«Такі коливання можуть бути протягом найближчого місяця», – попередив Тимофєєв.

Джерело

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *