На Місяці і Марсі знайдені ідеальні місця для життя: як будуть виглядати перші колоніальні поселення

Вчені заявили, що найбільш підходящими на сьогоднішній день місцями для життя на Марсі, є так звані марсіанські тунелі. Вони утворилися після виверження вулканів. На даний момент таких налічується велика кількість. Як будуть виглядати перші колоніальні поселення Італійські вчені назвали, що допоможе людям вижити в агресивних умовах Марса чи Місяця.

Придатними є тунелі Марса, утворені з лави. На Червоній планеті є площа понад 2 тис. Км в діаметрі, з десятками кілометрів “каналів”, що виникли через виверження вулканів. Про наявність як діючих, так і тих, що сплять вулканів, вперше з’явилися відомості в кінці 1970 років. На Землю тоді зонд “Марінер” став відправляти кадри з Червоної Планети.

До речі, вулканічні і гірські породи на Марсі мають діаплектіческій склад. Тобто планета тривалий час атакувати астероїдами і кометами. Під дією надвисоких температур йшов процес переплавки і змішування порід двох космічних об’єктів. Гірські породи – вельми міцні матеріали, тому вони прекрасно захистять від надпотужної радіації Сонця. Голландські вчені до 2025 року хочуть створити на Марсі стартове невелике поселення в умовах постійної космічної станції, вона буде розростатися за рахунок прибулих людей. Найбільш вірогідним житлом для цивілізації майбутнього може стати супутник нашої планети.

Вчені підкреслили, що зробити це буде набагато простіше, ніж під впливом несприятливого середовища Марса. Сьогодні є два найбільш прийнятних способу створення умов для безпечного життя. Перший – 3-D побудови. Складові для “будинків” отримають за рахунок плавлення порошку оксиду магнію і одноразовим його змішуванням з реголітом – місячним грунтом. Є і менш витратний варіант створення підземних міст. Розглядається і варіант генної інженерії. Перша колонія людей почне удосконалити новий геном людини, щоб позбутися від онкологічних захворювань. Міні-планетою для землян, можливо, стане головний супутник Сатурна Тетіс і для його “обживання”, що важливо, знадобиться набагато менше зусиль.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *