Гончарук зізнався, хто впливає на призначення в Кабінет міністрів

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зізнався, що радиться щодо призначень до Кабінету міністрів з помічником Зеленського Андрієм Єрмаком і керівником Офісу президента Андрієм Богданом. Помічник президента Зеленського Андрій Єрмак і глава Офісу президента Андрій Богдан впливають на рішення прем’єра щодо нових призначень в Кабмін.

Згідно з інтерв’ю Олексія Гончарука, саме до цих двох чиновникам він прислухається при відборі кандидатів на нові посади. Про це він повідомив в ефірі програми “Факти тижня”. Також прем’єр підтвердив, що проводить фінальні консультації щодо призначень з президентом Зеленським. Він запевнив, що до цього все співбесіди проходять виключно в Кабінеті міністрів і ніяких зустрічей в ОП не було.

Гончарук запевняє, що вся відповідальність за кожного міністра лежить рівно на ньому і саме йому доводиться відповідати за їх дії. Прем’єр підтвердив, що скоро в Кабміні, крім віце-прем’єрів з регіонального розвитку та економічних питань, може з’явитися віце-прем’єр з соціальних питань. Кандидатури на дані посади вже розглядаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *