Фатальні жінки! 5 знаків зодіаку, особливо небезпечних для чоловіків!

Діви відрізняються високим ступенем строгості і зарозумілістю щодо чоловіків. З ними неможливо сперечатися, тому що вони ніколи не підуть на поступки, пише versiya.

Жінки-Діви в відношенні з чоловіками більше нагадують наглядача, а саме постійно контролює. Чоловікові неможливо відчувати себе головним з такою дамой.Мужчіни дуже швидко закохуються в жінок Дев і намагаються їм у всьому догодити.

Жінки Козероги дуже раціональні особи. В любові вона прораховує всі до самих дрібниць. Тому скріпити союз з такою жінкою неможливо без шлюбного договору. Девіз життя з Козерогом: «Ні кроку в бік». Такі жінки дуже далекі від романтики і романтичним чоловікам з ними абсолютно не по дорозі. Ніжність і чуттєво – це абсолютно не про неї, в своїх діях вона завжди вважатиме за краще холодний розрахунок.

Жінки, народжені під знаком Овна непередбачувані і розважливі. Спокусниця може здаватися милою недоторкою, ніж швидко привертає до себе чоловічу увагу. Дуже корислива і якщо бажання вимогливою особи і фінансове становище чоловіка не збігаються, то вона з легкістю піде до більш забезпеченому.

Фатальні жінки під знаком Лев по своїй натурі хижачки і завжди намагаються панувати у відносинах. Чоловіки настільки спокушені цими підступними жінками, що не помічають, що знаходяться під владою Левів. Пізніше, коли йому захочеться повернути свої позиції, змінювати щось буде вже пізно. Така жінка повністю займає весь життєвий простір чоловіки і не дає йому вільно зітхнути.

Скорпіони жінки моментально завойовують увагу чоловіків так як можуть прикидатися крихкими і слабкими. Як тільки жінка

Скорпіон відчуває, що чоловік дав слабину, вона тут же висловить претензії на верховенство. Представниці даного знаку зодіаку мають високий рівень інтелекту, сильним стрижнем і буйною вдачею. Якщо чоловік піде Скорпіону наперекір, пощади годі й чекати. Розгнівана жінка влаштує справжню війну в будинку. Ці чарівні дами зазвичай дуже злопам’ятні.

Джерело

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *