Дізнайтеся про свої приховані особистісні риси за допомогою тесту з паличками

Виберіть будь-який із запропонованих наборів абсолютно різних паличок і дізнайтеся, якими особистісними якостями ви володієте. Особистість кожної людини, без всяких перебільшень, унікальна. При цьому багато хто з нас думають, що знають самі себе практично ідеально.

Адже хто-хто, а “я вже сам себе повинен знати”. Однак часто дійсність говорить про зовсім протилежне. Багато хто має такі особистісні якості, про які люди навіть самі не підозрюють. За допомогою наступного невеликого психологічного тесту ви зможете дещо про себе дізнатися. Можливо, цей тест допоможе вам відкрити свої приховані таланти або просто повідає вам про те, про що ви раніше і не здогадувалися.

Вам надано 6 наборів з абсолютно різних за видом і призначенням дерев’яних паличок. Умови тесту прості – ви повинні вибрати один з наборів. Далі ви зможете прочитати, що означає той чи інший набір. Все просто, але досить цікаво.

Отже, почнемо:

1. Ви творча натура. Якщо ви відразу ж помітили і вибрали картинку під номером 1, то знайте, що ви творча особистість. Якщо ви завжди любили мистецтво, але не знаходили в собі сміливості самому собі в цьому зізнатися і як-небудь це висловити – дійте. Вас чекає успіх.

2. Ви еко-захисник. Ви живете в духовній гармонії з природою і вважаєте, що в світі немає нічого кращого того, що створила сама природа. Завдяки цьому ви уважні до деталей і здатні цінувати те, що більшості здасться буденною дрібницею. Таке загострену увагу до деталей і дрібниць дозволяє вам отримувати максимум користі майже з будь-якої ситуації.

3. Ви любите посперечатися. Якщо ви вибрали палички під цим номером, то ви людина з вельми індивідуальним типом мислення. При цьому ви завжди готові люто відстоювати свою точку зору в будь-якій суперечці на будь-яку знайому вам тему. Часто подібні дискусії навіть приносять вам чимале задоволення. Також ви легко можете знайти альтернативу в найрізноманітніших ситуаціях і вказати на неї тому, хто зациклився на чомусь одному.

4.Ви полум’я у плоті. Як це не банально, але вибрані вами сірники говорять про вас, як про вогняну особистості. Коли ваш погляд падає на дерево, ви автоматично уявляєте собі полум’я, яким воно могло б горіти. Такий гарячу вдачу змушує вас пристрасно закохуватися і міцно любити. При цьому, заради своїх коханих, ви готові на все.

5.Ви дуже спокійний у врівноважена людина. Ви любите гармонію. Ви завжди знайдете шлях вирішення, а своїм душевним спокоєм ви надихаєте багатьох, тому за вами готові слідувати.

6.Ви природжений лідер. Якщо ви вибрали останню картинку, то ви дуже серйозна особистість, що володіє видатними лідерськими якостями. Ви легко можете братися за ті завдання, в яких інші безсилі. Завдяки цьому у вас дуже великі амбіції. Володіючи справжнім лідерством, ви все ж не є егоїстом. При цьому ви впевнені, що люди можуть досягти багато чого, лише об’єднавшись, і тому ви вважаєте за краще не чекати, поки це зробить хтось інший, а віддаєте перевагу об’єднувати самому.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *